Foto: Instagram / @karolinachomistek
#Ľudia

Tá je ale sexi! Chomisteková ukázala kus poriadnej KOŽE (FOTO)

18.5. 2020 20:05 Bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko, modelka Karolína Chomisteková, predviedla dokonalý outfit na tieto dni. A je poriadne sexi!

Ak máte v šatníku kúsok, aký predviedla Karolína, či už s klasickým alebo dvojradovým zapínaním, máte poklad. Túto jar je totiž považovaný za jeden z najtrendovejších. Najlepšie urobíte, ak ho budete kombinovať s denimom, presne tak, ako to urobila Chomisteková (tá navyše k outfitu pridala aj krásnu chanelku!)

A nesústreďujte sa iba na hnedú či čiernu. Upršané jarné dni krásne rozžiari horčicová, odtiene modrej či zvodná bordová. Z ultra sexi materiálu nám móda na jar a leto ponúka nielen saká, bundy, trenčkoty, sukne a nohavice, ale aj šortky a šaty bez rukávov. Inšpirujte sa v GALÉRII a neprehliadnite tú krásnu chanelku!

Aktuálny ročník EVA Charity Bazaar opäť ponúka aukcie značkového oblečenia a doplnkov. Vyše 85 jedinečných kúskov venovali do aukcie úžasné ženy, osobnosti a milovníčky módy, ako aj naši partneri. Výťažok dražby tentokrát v plnej výške venujeme na najaktuálnejší problém - dôsledky pandémie koronavírusu.
Zdroj: Eva Charity Bazaar

https://www.evacharitybazaar.sk/

Video