Užite si to tak, ako sa vám páči.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Hračky, fetiš, experimenty? NIE! Tieto znamenia si v posteli najviac užijú KLASIKU

Užite si to tak, ako sa vám páči.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Hračky, fetiš, experimenty? NIE! Tieto znamenia si v posteli najviac užijú KLASIKU

7.12. 2019 9:40 Nie všetci máme chuť na novinky.

Klasický sex je ako vanilková zmrzlina - je klasická, väčšinou uspokojí naše chute, viete čo máte čakať a aj keď to nie je žiadny nový trend v príchutiach, sklamaná nikdy nebudete. Presne takouto príchuťou by sa dal nazvať klasický sex, bez experimentov, akrobatiky, pomôcok či fetišizmu. A nasledovné tri znamenia si práve takúto jazdu užívajú najviac.

BÝK
Býk je síce sexom a vášňou priam posadnutý, no zároveň má rád pohodlnosť a nehodlá podnikať žiadnu akrobaciu. Ak by si mal vybrať medzi sexom na závesnej húpačke v krkolomnej polohe, a pohodlnou polohou lyžičiek, voľba by bola jasná. 


RAK
Očný kontakt, veľa maznania a to všetko pod prikrývkou. Citlivý a zraniteľný Rak je trochu hanblivý, keď príde na telesné odhaľovanie. Sex je pre nich erotika a najobľúbenejšie polohy sú tie, v ktorých je s partnerom telo na telo. Zabudnite na sado-maso, to najrebelskejšie, čo je Rak ochotný urobiť je, že nezhasne svetlo.

PANNA
Panny vedú celoživotný hon na dokonalosť v každej oblasti ich života, vrátane toho sexuálneho. Panna je tvrdohlavá, a ak si sex dokáže najlepšie užiť v polohe misionára, jej polovička s tým nenarobí nič iné, len sa naučiť, ako si to užiť tiež. Alebo to aspoň rešpektovať. Nemyslite si však, že myslia iba na seba! Panna vám veľmi rada dopraje, no veľa improvizácie nečakajte.  

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra