Foto: Pexels/Rosa Gattuso
#Zakázané strany

ASTROSEX alebo ako planéty ovplyvňujú našu sexuálnu aktivitu?

20.11. 2021 14:05 Vedeli ste, že už len to, aký bude váš sexuálny život v budúcnosti, či ste orientovaný heterosexuálne, homosexuálne alebo inak je ukryté v astrológii sexuality?

Z horoskopu jednotlivca vyčítate, či bude chuť na sex u vás stúpať, klesať, aké máte chúťky, predstavy či myšlienky a množstvo iných sexuálnych potrieb. V astrológii sexuality sa odborníci pozerajú na človeka cez planéty Mars, Venušu, Urán, Pluto a cez 8. astrologický dom. Opis jednotlivých znamení nájdete V POKRAČOVANÍ ČLÁNKU.

Retrográdna Venuša

Ak ste sa narodili dňa 6., 15. alebo 24., vládne vám Venuša. To, že je Venuša retrográdna, znamená, že sa pohybuje fiktívnym spätným smerom. Stáva sa to tak päťkrát za osem rokov. Zakaždým vytvorí magický vzorec pentagram. Tento symbol korešponduje s povahou Venuše a obrátený dole hlavou naznačuje akési podľahnutie pokušeniu diabla. Hore hlavou zasa oslobodenie od zmyslov. Čo z toho teda vyplýva? Že keď je Venuša retrográdna, aj s vami sa môžu diať zvláštne veci. Je to však veľmi individuálne.

Keď je vzorec hore hlavou, pocity môžete prežívať omnoho intenzívnejšie a zložitejšie. To však platí v dobrom aj v zlom. Či už ide o frustrácie, emocionálne bloky, ťažšie budete prijímať názory okolia, môžete sa cítiť osamelý, sklamaný a odlúčený od sveta. Dokonca sa u mnohých spozorovalo až asexuálne správanie a znížený sexuálny apetít. Človek má byť totiž vraj oslobodený od prízemných zmyslov akými sú rozkoš a túžba a zamerať sa na niečo dôležitejšie a hodnotnejšie.

Niekedy spôsobuje retrográdna Venuša citový chlad a odstup. Zatláča emócie hlboko dovnútra, čo môže byť spôsobené aj nejakým citovým sklamaním z minulosti. Pri retrográdnych planétach, akými je aj Venuša, sú ľudia omnoho citlivejší a zraniteľnejší. Všetko sa zintenzívňuje. Tento rok bol začiatok retroradity Venuše 13. mája a jeho koniec sa očakáva 25. júna. Ak vám teda vládne Venuša, môžete sa „tešiť“.

Opis jednotlivých znamení nájdete V POKRAČOVANÍ ČLÁNKU.

autor:  Diamond

Video