×
#Vzťahy a sex

UMENIE boudoir: JEDNODUCHÝ návod, ako si doma urobiť šteklivé SELFIE!

16.3. 17:12 Budoiry sú elegantne zariadené dámske salóny, ktoré boli vo francúzskych zámkoch už v 18. storočí. Dámy ich používali na relaxáciu a mužom bol vstup zakázaný. A čo viac chutí, ako zakázané ovocie?

Americká sexuálna terapeutka a propagátorka budoirových hier Kat Van Kirk tvrdí, že ak chcete dráždiť svojho partnera a vyjadriť svoju podstatu, je budoirové fotenie správnou voľbou. Už samotný proces tvorby sexi fotiek pomôže zdvihnúť sebavedomie a podporí sexualitu. Ako na to?

Vhodné doplnky vyčarujú potrebnú atmosféru
Zdroj: Shutterstock‎

1. Dôležitý spôsob vyjadrenia

Riaďte sa inštinktom a do popredia dávajte tie časti tela, o ktorých si myslíte, že sú pre vášho partnera príťažlivé. Ospevuje vaše pery, vlasy či prsia? Dajte im pri fotení hlavnú úlohu. Páči sa mu zvodná bielizeň? Doprajte mu ju. Len sa uistite, že sa v danej pozícii cítite pohodlne a nič nerobíte proti svojej vôli. Inak svoj pôvodný zámer zničíte.

2. Dajte si záležať na prostredí

Saténové tkaniny, pávie perá, hodvábne vankúše, sviečky dokážu navodiť vhodnú atmosféru. Používajte mäkké svetlo, ktoré je okrem sexi póz hlavnou charakteristikou tohto druhu fotenia. Cítite sa neisto? Pustite si obľúbenú hudbu a môžete použiť aj rekvizity ako líčidlá, štetce, flakóny parfémov, ktoré patria k podstate budoirov.

Čierna čipka a červená bielizeň rozpália každého muža
Zdroj: Shutterstock

3. Telo a myseľ v rovnováhe

Natiahnite na seba korzet, výrazné doplnky ako korále či výrazné líčenie. Preskúmajte rôzne uhly a začnite robiť selfie. Ak chcete na fotografiách pôsobiť mladšie a sviežejšie, krátko pred fotením si zacvičte. Svaly sa totiž napnú a vo svetle fotoaparátu vyzerajú oveľa lepšie. Je to niečo ako tabletka na zvýšenie sebavedomia.

Ak myslíte na sex, budete sexi aj vyzerať.
Zdroj: Profimedia.sk

4. Myslite na sex

Myslite na sex, budete vyzerať sexi. Ak to nezaberie, správajte sa tak, ako by bol telefón váš partner. Zvádzajte ho spôsobmi, ktoré sú vám príjemné a viete, že jeho rozpália. Pozerajte sa priamo do fotoaparátu a pri fotení sa zabávajte. Výsledok bude ohromujúci!

autor:  Nina Nová