×
#Vzťahy a sex

Tip zo Zakázaných strán: Vyskúšate vzrušujúcu nuru masáž?

4.6. 2022 18:20 Masáž nuru pochádza z Japonska a patrí k základným tantrickým masážam. Že ste o nej ešte nepočuli? Tak to rýchlo napravte! 

Nepoužívajú sa pri nej žiadne nástroje, ale celé telo. Ak váš sexuálny život prechádza jednou z kritických a nudných fáz, toto je cesta. Už len skúsiť partnerskú masáž je skvelé. Je to intímne, prepojíte sa nielen fyzicky, ale aj duševne. Žiada si to čas. Tak si vyhraďte dobrú hodinku.

Ako na to
Na masáž nuru existujú špeciálne oleje. Nie sú to klasické oleje, ich konzistencia je úplne iná. Sú to bezfarebné gély vyrobené z morských rias, rozpustné vo vode a nelepkavé. Okrem toho, že pomáhajú uvoľniť stres a napätie, sú extrémne kĺzavé. A to je pointa celej masáže nuru. Takýto gél zoženiete však väčšinou len v špecializovaných erotických obchodoch alebo na e-shopoch.
Na začiatku masáže si dáte horúci kúpeľ alebo spoločnú príjemnú sprchu. Ak ste u profesionálov, väčšinou dostanete aj drink. Ten si však môžete namiešať aj doma. Ide o to, aby ste sa pripravili. Nezabudnite si natiahnuť  na posteľ prestieradlo, ktoré bude buď z latexu, alebo iného materiálu, ktorému nebude prekážať olej. Budete sa po ňom kĺzať, takže neodporúčame ani uterák či plachtu.

autor:  bh