žena
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Jana chcela prvýkrát sexovať až po svadbe: Jej príbeh je OBROVSKÝM varovaním pre všetky ženy!

žena
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Jana chcela prvýkrát sexovať až po svadbe: Jej príbeh je OBROVSKÝM varovaním pre všetky ženy!

24.1. 9:41 Vyrastala som v silne veriacej rodine, ktorá ma učila, že moje panenstvo si musím chrániť za každú cenu, pretože jeho strata ešte pred svadbou je tá najväčšia hanba, aká sa mi môže prihodiť.

Je ťažké vysvetliť to, keď ste nevyrastali v kostole, no ja som si toto poslanie zobrala naozaj k srdcu. Až natoľko, že som zašla do extrému – kandidáta na svojho budúceho manžela som do svadby nechcela ani pobozkať. Bola to naozaj láska, pretože Marek to rešpektoval. Neustále som čelila otázkam okolia: „Ako je možné, že ste spolu ešte nespali?“, „Ako vieš, či je medzi vami chémia, keď si ho ani nepobozkala?“ alebo „Nemal by aj sexuálny život rozhodnúť o tom, či si ho chceš vziať?“

Aby som bola úprimná, nikdy som ani nerozmýšľala nad tým, že by mohol byť problém vziať si niekoho, s kým si nebudem rozumieť v posteli, pretože ma všetci udržiavali v presvedčení, že manželský sex bude požehnaným a úžasným zážitkom. Niekedy som síce nad tou povestnou iskrou uvažovala, a chcela som porušiť svoj bozkávací sľub, no môj nastávajúci sa zžil s čakaním, takže som si myslela, že to je v poriadku.

Článok pokračuje na druhej strane.

autor:  red.
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra