žena
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Pozor, poriadne pritvrdzujeme! Aj táto kontroverzná "vec" dokáže nenormálne vzrušiť

žena
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Pozor, poriadne pritvrdzujeme! Aj táto kontroverzná "vec" dokáže nenormálne vzrušiť

23.1. 12:45 Útlocitné Evičky nech ani nečítajú ďalej.

Keďže vás máme rady, hneď a zaraz všetko vysvetlíme. Určite ste zažili nekonečnú cestu autobusom, keď ste krížili nohy jednu cez druhú a nemohli sa dočkať cieľovej stanice. Tak veľmi sa vám žiadalo cikať, až ste si hrýzli do pery. A potom, keď ste konečne prišli domov a zamierili do miestnosti, v ktorej ste si konečne uľavili, zvolali ste nahlas: „Ach, to je skvelý pocit. Nič lepšie neexistuje! Ani sex!“

A vtedy vám možno ani nenapadlo, ako veľmi majú k sebe sex a močenie blízko. Presne tak, spestrenie spálňových naháňačiek vás nečaká len vtedy, ak do nich primiešate nové polohy či putá. Výhodou pissingu je, že naň nepotrebujete nič kupovať ani zháňať, všetko potrebné už máte. Pomohlo by vám azda vypiť viac vody. Ide tu totiž o ocikávanie. Techniku, ktorá niektorých veľmi vzrušuje. A, mimochodom, aby sme zabŕdli aj do zdravotnej oblasti, urinoterapia je vlastne veľmi zdravá!

Napriek tomu, že pissing prišiel verejne na pretras až v 20. storočí, ktoré so sebou prinieslo závan liberalizmu, naši predkovia si užívali túto praktiku už oveľa, oveľa skôr. Možno sa vám pissing zdá poburujúci až príliš živočíšny. Má ale oveľa hlbšie korene. Pissing veľmi obľuboval aj Markíz de Sade, muž, ktorý vymyslel pojem sadizmus. Presne do SM praktík by sa dal zaradiť aj pissing, pretože platí, že jeden z páru močí na toho druhého.

Článok pokračuje na druhej strane.

autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra