×
#Vzťahy a sex

Chcete mať LEPŠÍ sex? Štúdie hovoria jasne - robte TOTO!

17.10. 2022 20:32 Meditujete? Že nie? A presvedčilo by vás, že keď začnete, výrazne sa zlepší aj váš sexuálny život? Za vyskúšanie nič nedáte. Je to dokonca vedecky dokázané!

Čaro meditácie objavuje stále viac ľudí. Vo svete je príliš veľa stresu a napätia a to všetko vplýva na každého z nás. Chceme, aby bolo všetko tip top! Sme na seba náročné a potom sa často stane, že vďaka únave odsúvame milovanie na posledné miesto. Meditácia však vie prispieť nielen k tomu, ale má omnoho viac benefitov.

Ako meditovať
Nemusíte byť guru, aby ste vedeli, ako na to. Aj keď správne vedieť meditovať si žiada aj niekoľkoročný tréning, my vám odporúčame nechať sa na začiatku niekým viesť. Vedené meditácie vás naučia vizualizovať si miesto, na ktorom sa nachádzate a dostať sa do stavu pokoja. Opakovanie myšlienok a viet vás dokáže uvoľniť a pomôcť pri sústredení sa.

Meditácia vám pomôže!
Zdroj: SHUTTERSTOCK

Nájdite si príjemné, pokojné miesto, kde vás nikto nebude rušiť a podľa pokynov vášho „guru“ sa usaďte, prípadne si ľahnite. Na začiatku nie je vôbec jednoduché zbaviť sa všetkých otravných myšlienok, čo vás ešte čaká a sústrediť sa len na daný moment. To je však normálne a úplne v poriadku. A ak vám také myšlienky napadnú, len sa vráťte k hlasu, ktorý na vás rozpráva alebo na to, čo si vizualizujete. Pointa meditácie je dostať sa do absolútneho pokoja mysle a tela a sústrediť sa na to, čo je tu a teraz. Či už na váš dych, na to, čo si predstavujete alebo na vety, ktoré vám hlas, ktorý vás vedie, hovorí. Neriešte minulosť, čo bolo, ani to, čo bude. Precíťte svoje telo, okamih a najmä do seba dostanete tak veľmi potrebnú vnútornú harmóniu.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE!

autor:  Diamond