×
#Ľudia

Horoskop ZDRAVIA na október: Ryby pozor na zranenia a Škorpión...

17.10. 6:11 Október bude pre vás v znamení udržania si pevného zdravia a podpory imunity. Menej stresu a odpočinok prospeje na fyzickom aj duševnom zdraví, píše Zdravie.sk.

Kozorožec

Už ste začali pociťovať bolesti kĺbov a dna sa ozýva, a v októbri sa to môže zhoršiť. Skúste si tento mesiac nasadiť zdravotnú diétu, aby ste podporili činnosť orgánov a vyhli sa zápalom. Nič si nezakazujte, základom je racionálna strava s nižším podielom mäsa a tukov, a viac ovocia a zeleniny. Nesoľte! Mali by ste sa vyhýbať aj alkoholu a fajčeniu. Pokožka môže byť v chladnejšom počasí suchšia, preto jej doprajte regeneráciu a patričné ošetrenie. Dôkladne si ju čistite, sprchujte sa krátko, teplou, ale nie horúcou vodou a používajte neparfumovaný sprchový gél.  Potom aplikujte ošetrujúce mlieko, regeneračný krém, výživný bambucký alebo arganový olej. Takto sa vaša pokožka hydratuje a vy sa budete cítiť uvoľnene. To platí nielen pre ženy, aj muži by mali venovať pokožke správnu starostlivosť.
Pokožka môže byť v chladnejšom počasí suchšia, preto jej doprajte regeneráciu a patričné ošetrenie. Dôkladne si ju čistite, sprchujte sa krátko, teplou, ale nie horúcou vodou a používajte neparfumovaný sprchový gél.  Potom aplikujte ošetrujúce mlieko, regeneračný krém, výživný bambucký alebo arganový olej. Takto sa vaša pokožka hydratuje a vy sa budete cítiť uvoľnene. To platí nielen pre ženy, aj muži by mali venovať pokožke správnu starostlivosť.

Dispozície k chorobám u Kozorožcov: bolesti kĺbov, dna, nesprávne držanie tela, opuchy kolien, meniskus, reumatizmus, kožné choroby.

Video