×
#Móda

Víťaz posledného ročníka Superstar Adam Pavlovčin mení meno! (Rozhovor)

24.5. 9:26 V rozhovore nám prezradil viac o novom pseudonyme, o čom je jeho nový singel aj o tom, aká medzinárodná šou je jeho snom.

Aj keď ste náhodou posledný ročník SuperStar nezachytili, o ŇOM ste už pravdepodobne počuli. Pretože vás niekde niekto donútil pustiť si jeho brutálnu verziu Skin od Rag’n’Bone. Nielenže vyhral súťaž, dokázal aj niečo dôležitejšie: okúzlil publikum. Aj talentom, aj veľmi vyformovanou módnou identitou, jednoducho tým faktorom X, vďaka ktorému sme sa už nevedeli dočkať, s čím príde ďalej...

A konečne je to tu – nový singel a nový pseudonym. Pri výbere mena ADONXS ho čiastočne inšpirovala grécka mytológia a pôvabný obľúbenec gréckej bohyne Afrodity. Vo svete dávnych povestí totiž v kráse ani v umení a ani v láske nikto nedefinoval nekompromisné hranice našej reality. V prvom rade je však pre túto bájnu postavu charakteristická sila. Sila, ktorá nám umožňuje byť slobodnými, voľnými a autentickými. Presne to vystihuje Adamovo alter ego na pódiu. A cez svoju hudbu všetky tieto superschopnosti plánuje prepožičať aj poslucháčom.

Ako vzniklo rozhodnutie stať sa Adonxsom?

Tento koncept držím v hlave už niekoľko rokov, nie je to úplná novinka, ale nemal som možnosť začať ho budovať, keďže som pôsobil v kapele. Myslím si, že toto meno bude fungovať lepšie v európskom rozmere, no a časom by som chcel svoju tvorbu potiahnuť aj za hranice.

Video