Akí ste podľa horoskopu jednou vetou?
Foto: Shutterstock
#Móda

Táto kozmetika im zmenila život! 5 známych žien prisahá na TOP produkty, ktoré poznáte aj vy

Akí ste podľa horoskopu jednou vetou?
Foto: Shutterstock
#Móda

Táto kozmetika im zmenila život! 5 známych žien prisahá na TOP produkty, ktoré poznáte aj vy

17.5. 7:00 Nielenže vám ich ukážeme, ale máme hneď aj návod, kde ich zoženiete lacnejšie.

Majú k dispozícii všetko, čo len chcú a navyše aj tím odborníkov, ktorý im povie, čo je pre ne dobré. Celebrity sú však tiež ženy ako my, ak im raz niečo sedí, nedajú na to dopustiť. Obľubujú luxusné značky, to je jasné, ale mnohé z nich sú dostupné aj na Slovensku a pozor, dokonca ich môžete teraz vychytať v rámci EVA Charity Bazaar, kde ich dražíme pre dobrú vec! Je to šanca, baby, pretože tieto vecičky patria medzi creme de la creme. 

1. Miley Cyrus

Miley Cyrus miluje Sensai
Miley Cyrus miluje Sensai
Zdroj: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Prekvapilo nás to, ale je to tak, Miley si fičí na značke SENSAI. "Sensai Face Wash zmenil môj život! Je to normálne zázrak." - povedala speváčka, s ktorou absolútne súhlasíme.  Ich nový čistiaci set Ultimate je ešte o úroveň vyššie, vyčistí tvár v troch krokoch a vaša pleť po ňom nikdy nebude trpieť suchotami či podráždenosťou, naopak. Je to rituál! Raz darmo, japonský hodvám (Koishimaru) je japonský hodváb. SENSAI  balíček v hodnote vyše 500 eur, dražíme už čoskoro!

Sensai Ultimate Cleansing Set
Sensai Ultimate Cleansing Set
Zdroj: Sensai

2. Emma Watson
Pre krásnu herečku je jej tvár pracovný nástroj, dáva si preto veľký pozor, čím sa rozmaznáva a ošetruje. V jednom z rozhovorov potvrdila, že miluje špičkový rozjasňujúci púder Shiseido Future Solutin LX. Je ako obláčik, geniálny rozjasňujúci sypký púder Total radiance nechýba ani vo výbave svetových mejkap artistov. 

Emma Watson
Emma Watson
Zdroj: Profimedia

Vy si ho môžete vydražiť na www.evacharitybazaar.sk v úžasnom balíčku spolu s TOP krémami z tejto línie Future Solution LX - s nočným a očným. Celý set má opäť hodnotu vyše 500 eur, tak neváhajte, lebo Shiseido je naozaj super kvalita. Za značkou stojí vedecký výskum a vždy, keď niečo uvedú na trh, je to revolučná vec, či v účinnosti, alebo v textúre, v použití. Okrem výnimočnej pleťovej a telovej kozmetiky, má aj fantastickú dekoratívku a vône.

Shiseido balíček
Shiseido balíček
Zdroj: EVA, Ľuboš Kotlár

3. Amal Clooney
Božský krásna, to tiež, ale aj nesmierne šikovná ľudskoprávna advokátka Amal je super štýlová manželka Geirga Clooney-ho. A predpokladáme, že ho vôbec nepotrebuje k tomu, aby si dopriala takú kozmetickú rutinu, na akú je zvyknutá ... Nuž, nešetrí na sebe. A má to výsledky!

Amal a George Clooney
Amal a George Clooney
Zdroj: MARK RALSTON

Pre dôležitou akciou prisahá ( a mnohé ďalšie známe ženy) na La Praire kaviárovú masku na spanie. Potvrdzujeme, je fantastická! LA PRAIRIE SKIN CAVIAR LUXE SLEEP MASK omladzuje, spevňuje, vypína, s výťažkami kaviáru sa skrátka za noc znovuzrodíte. Že či sme ju pre vás zohnali do Eva Charity Bazaaru? Sledujte a ulovte si ju pre seba!

La Praire
La Praire
Zdroj: EVA

4. Reese Witherspoon
Pravá blondínka v tom má jasno, miluje vône a miluje exkluzívne vône. Preto má určite na poličke vždy aj Twilly d´Hermès, pretože si povedzme - kto je už viac, medzi veľkými parfumovými hráčmi, než táto stará francúzska značka? Ozaj, vedeli ste, že napríklad princezná Diana mal vo svoj svadobný deň na sebe Hermès 24 Faubourg?

Twilly d´Hermés
Twilly d´Hermés
Zdroj: EVA

Okrem krásnej limitky Twilly budeme v Eva Charity Bazaari dražiť aj Un jardin sur la lagune, vo veľkosti 100 ml a ikonickú Terre d´Hermès, tiež 100 ml v limitovanej edícii. Takže balíček za vyše 400 eur plný vôní, ktoré budú vašou druhou kožou!

5.  Charlize Theron 
Vrrrrrr, prichádza šelma, La panthére! A ideálne na tele ďalšej šelmy, skvelej herečky Charlize Theron. Tá sa zamilovala do ikonickej vône, ku ktorej sa vždy rada vracia. Je len pár vôní, ktoré tak dlho zostávajú v obľube a nevyjdú z módy, Cartier svojim parfumom dokázal presne toto.

Charlize Theron
Charlize Theron
Zdroj: Profimedia

Takže kto chce mať vôňu krásnej Charlize a šperkárskej ikony Cartier? K limitke La Panthere pridávame úžasný parfum Carat, ďalšiu miniatúrku a ešte aj niečo pre pána božského: absolútnu bombu Pasha de Cartier, čo je vôňa supersexi chlapov.

Cartier La Panthére
Cartier La Panthére
Zdroj: EVA
autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra