Evelyn a LV ruksak
Foto: EVA Jakub Gulyás
#Móda

Pozor, pozooor, začíname! 5 investičných kúskov v EVA CHARITY BAZAAR, na ktoré musíte prihodiť

Evelyn a LV ruksak
Foto: EVA Jakub Gulyás
#Móda

Pozor, pozooor, začíname! 5 investičných kúskov v EVA CHARITY BAZAAR, na ktoré musíte prihodiť

15.5. 8:47 Dnes začína módna udalosť roka, váš EVA CHARITY BAZAAR. Misiu každý rok lepší, hriešnejší a luxusnejší sme splnili do bodky!

Opäť po roku prichádza módne šialenstvo a extáza pre všetky fashionistky. Najlepšie značky, exkluzívne logá, objekty túžby a kopec noviniek vás čaká vo štvrtom ročníku našej charitatívnej online aukcie. Ach, ako ju milujeme!

Ale ešte si pripomeňme, že okrem super vychytávok a zábavy nám ide najmä o dobrú vec: tento rok rozdelíme výťažok šiestim bezpečným azylovým domom a krízovým centrám pre týrané ženy. Konkrétne sú to: Centrum Slniečko v Nitre, Tamara v Trnave, Luna v Trenčíne, Áno pre život v Rajeckých Tepliciach, Jozefínum v Dolnej Krupej a Únia žien Slovenska v Rimavskej Sobote. Pretože my ženy si MUSÍME navzájom pomáhať!

Ďakujeme každej čitateľke, ktorá sa zaregistruje a bude dražiť - spolu opäť dokážeme veľké veci! Stačí kliknúť na www.evacharitybazaar.sk Okrem toho je po korona kríze čas doplniť zásoby a obnoviť šatník. V tomto ročníku nechýbajú novinky ako napríklad mega luxusná kozmetika, ktorú ste vždy chceli! Pozrite si v galérii, ktorých 5 kúskov sa vám oplatí dražiť,pretože sú zvlášť hodnotné a nadčasové. PS: Každý deň pribúda na stránke nová nádielka!!!

Hriešne dobrá aukcia luxusnej módy.
Zdroj: eva charity bazaar

Video

Diskusia
#evahriesnedobra