Foto: EVA Charity Bazaar
#Móda

Predstavujeme dokonalé 70´s platformy pre sexi bohémky: Skvost, ktorý môže byť VÁŠ!

12.5. 2020 7:50 Ak máte slabosť pre ultra vysoké platformy v štýle 70. rokov, v našom Eva Charity Bazaare na vás čaká unikátny šperk značky Dsquared.

Tieto unikátne platformy z denimu sú verné rukopisu značky Dsquared, ktorá vzdáva hold nezávislým krásnym bohémkam a moderným westernovým kráskam a rada sa vracia po inšpirácie predovšetkým do 70. rokov. Móda bola vtedy mimoriadne naklonená prirodzenej ženskej kráse a rafinovane vylepšovala prirodzené ženské línie, napríklad aj takýmito vysokánskymi platformami a zvonovými džínsami, ktoré efektne predĺžili nohy o celú výšku podpätku, čiže aj o 15 centimetrov.

Keďže podrážka platformy mala tiež svoju hrúbku, topánky nemali až taký nepríjemný sklon, aký mávajú vysoké lodičky a preto sa napriek extravagantnej výške dali celkom príjemne nosiť. Prekrývať tieto skvostné sandále džínsami by bol určite hriech, preto ak si ich náhodou vydražíte v našom Eva Charity Bazaare, nechajte ich radšej vyniknúť s pestrými bohémskymi midišatami, s volánovou midi sukňou alebo trebárs aj s rifľovou minisukňou.

SANDÁLE DSQUARED2: Skvostný letný kúsok od skvostnej luxusnej značky. VIAC FOTIEK V GALÉRII.
Zdroj: EVA Charity Bazaar

Ak by ste to náhodou nevedeli, luxusná talianska značka Dsquared je synonymom ženskej zmyselnosti a vo svojej DNA má zakódovaný severoamerický western štýl, čo je dané pôvodom jej zakladateľov a dizajnérov, bratov Deana a Dana Cattenaci, ktorí sa narodili v Ontáriu v Kanade. Svoju prvú dámsku značku DeanDAN založili v roku 1986. V roku 1991 sa presťahovali do Milána, kde pracovali ako dizajnéri pre značky Gianni Versace a Diesel. Vlastnú značku Dsquared² založili v roku 1995. Ich slogan znie "Narodený v Kanade, žijúci v Londýne, vyrobený v Taliansku".

Vydraž si svoj vysnívaný kúsok!
Zdroj: evacharitybazaar.sk

Niekoľkotisícové fashion kúsky dražíme  na www.evacharitybazaar.sk od 1 €! Zaregistrujte sa a buďte pripravené.