Foto: M. B.
#Móda

MORE fashion MORE fun: Nová EVA vychádza už vo štvrtok 16. septembra!

Foto: M. B.
#Móda

MORE fashion MORE fun: Nová EVA vychádza už vo štvrtok 16. septembra!

14.9. 9:12 Tepláky vyhoďte do koša! To je posolstvo novej Evy, ktorá vychádza vo štvrtok 16. septembra.

Eva prináša obľúbené veľké FASHION ISSUE venované téme "Make fashion great again". Hotlist nových trendov predstavíme na celebritách, ale nezabúdame ani na mladé talenty - Slovákov, ktorý prerazili vo svete a nevie sa o nich.

Zamýšľame sa, koľko míňame na módu, rozoberáme MET Gala (fashion udalosť roka), aj ikonu, ktorá stojí za top módnymi prehliadkami - Bureau Betak.

Nová Eva vychádza vo štvrtok 16. septembra.
Zdroj: M. B.

Vyspovedali sme cover star Moniku Bagárovú, Martinu Buckovú (o vztahu s chorým priateľom), Ester Geislerovú (o novom filme a jej talkshow) aj Viktora Horjána (o parfumoch), rozvinieme však aj zaujímavý príbeh austrálskej influencerky, ktorá si vybudovala meno na podvode, kde predstierala rakovinu a vyliečenie z nej (a teraz je súdená za podvod). Vrámci beauty sa zameriame na trendy makeup, akné a ošetrenia, ktoré šetria námahu aj čas. Poradíme ako si po lete udržať zdravé vlasy aj opálenie, ako skrotiť PMS. Rôzne štýly v móde predstavia 3 odlišné osobnosti - Gleb, Dalyb a Jerguš. Inšpiráciu prináša aj ikonický Versace Maison a top módne destinácie. 

autor:  LD