Foto: ECCO
#Móda

Influencerka radí: Takto kombinujte módne trendy s topánkami!

16.10. 2020 12:21 Jeseň zvádza na experimentovanie. Nemajte strach kombinovať farby a materiály. Nerobte však kompromisy, teda aspoň čo sa topánok týka. Influencerka Sweet Lady Lollipop vás prevedie kolekciou topánok ECCO SHAPE.

Casual, sporty aj sexi a to všetko od rána až do večera v jednych a tých istých topánkach. Nová kolekcia značky ECCO SHAPE ponúka neobmedzený štýl a tie najpohodlnejšie podpätky na trhu. Kombinovať ich môžete aj so šatami, aj s biznis šatníkom na formálnu aj ležérnu príležitosť tak ako obľúbená insta influencerka Sweet Lady Lollipop.

Zdroj: ECCO

Tá si vybrala kolekciu topánok, ktorú značka ECCO rozšírila o nové modely a siluety. Našla tak aj moderné hranaté špičky či štýlové klinové podpätky. Čo však poteší každú topánkovú maniačku a Sweet lady lollipop potvrdzuje, nosiť ich môžete bez bolesti! Svojím dizajnom sú stvorené na celodenné nosenie.

Zdroj: ECCO

ECCO totiž vyrába podpätky, z ktorých nebolia chodidlá. Obuv disponuje vlastnou jedinečnou technológiou priameho komfortu ECCO FLUIDFORM, prostredníctvom ktorej je možné zaznamenať a zachovať prirodzené kontúry chodidla po celom jeho obvode a diskrétne ich kopírovať vnútri topánky tak, aby poskytovala jedinečný pocit priliehavosti a pohodlia v spojení s mäkkým odpružením a tlmením nárazov.

Zdroj: ECCO

Topánky sa navyše vyrábajú z luxusnej kože, zahŕňajú hladkú kožu a nubuk, ktoré dodávajú tejto kolekcii prémiový vzhľad. www.ecco.com

Video