Eva Herzigová má 47 rokov a takéto telo!
Foto: instagram / @evaherzigova
#Móda

Herzigová v plavkách vtedy a TERAZ: Ako sa zmení telo modelky po troch deťoch? (FOTO)

Eva Herzigová má 47 rokov a takéto telo!
Foto: instagram / @evaherzigova
#Móda

Herzigová v plavkách vtedy a TERAZ: Ako sa zmení telo modelky po troch deťoch? (FOTO)

23.7. 13:13 Marilyn Monroe Východu, Miss Wonderbra. Aj tak volali krásnu modrookú Češku s telom bohyne, ktorá bola v deväťdesiatych rokoch jedna z naj.

Hoci nepatrí do top päťky, miesto na modelingovom olympe má isté. Blond vlasy, brutálny výstrih a štíhly pás z nej robili žiadanú modelku a sexbombu. Najväčšiu slávu jej prinieslo účinkovanie v reklame na podprsenku Wonderbra. Bilbordy, na ktorých propaguje zázračnú podprsenku, spôsobovali počas kampane dopravné zápchy, ba dokonca aj nehody.

Krásu a figúru si udržiava pravidelným oddychom, príliš sa neopaľuje a pije veľa vody. Platinový odtieň kučier, ktorý bol jej poznávacím znamením, dosiahla pravidelným oplachovaním vlasov špeciálnym zosvetľujúcim roztokom namiešaným z vodky a vody. Každý večer si tvár vymasíruje krémom, ošetrí pleťovým tonikom a nanesie hydratačný krém. Ráno sa umýva studenou vodou, pleť hydratuje, používa prípravky s vysokým ochranným faktorom a raz do týždňa zájde na manikúru.

Príroda k nej bola naozaj štedrá. Pre svoju postavičku vraj nič zvláštne nerobí, jej základ zrejme siaha ešte do detských čias, keď vystriedala viacero športov, napríklad gymnastiku, volejbal či lyžovanie. Pozrite si Evine fotky spred rokov a teraz. Je to neuveriteľné, ale na jej tele sa nezmenil ani centimeter! FOTO

Zdroj: Nina Nová

Video

Diskusia
#evahriesnedobra