Ako profíčka.
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Na takýto orál nikdy nezabudne: Vyskúšajte 9 trikov a vyšperkujte svoju techniku do dokonalosti

Ako profíčka.
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Na takýto orál nikdy nezabudne: Vyskúšajte 9 trikov a vyšperkujte svoju techniku do dokonalosti

23.7. 21:00 Ale pozor! Nie vždy je vhodné, aby ste ho brali medzi pery. Ak vám partner naznačí, že nie je pripravený, netreba z toho robiť vedu, je to normálne.

1. Jazyk, jazyk a ešte raz jazyk
Jazyk je veľmi podstatný nástroj! Olizujte ho po celom obvode, hore-dole a na takzvanej „uzdičke“, ktorá je pre mnohých mužov veľmi citlivá. Naopak, pozor si dávajte, aby ste mu jazykom nešli do otvoru, z ktorého ejakuluje. To už také príjemné byť nemusí.

2. Očný kontakt
Muži všeobecne milujú, keď sa pri sexe na nich pozeráte. A keď ste náhodou na kolenách alebo skrátka sklonená k jeho pýche a miestami sa mu pozriete do očí so submisívnym pohľadom, verte, že sa mu to bude páčiť. Nechajte si ho užiť svoje mužské ego.

3. Nech vidí, že vás to baví
Keď to budete robiť s výraznou nechuťou a tým, že sa vám nechce, asi si vás zapamätá, ale nie ako bohyňu. Aj keď orálny sex možno nepatrí medzi vaše úplne najobľúbenejšie činnosti, my ženy sa dokážeme prekonávať a aj z veci, ktorá nás nebaví, urobiť skvelú hru.

4. Intenzita
Rýchlosť je dôležitá a pokiaľ to má vyslovene rád čoraz rýchlejšie, okej. Ale nie ste na pretekoch. Ideálne je, keď budete intenzitu a rýchlosť striedať. Začnite pomalšie, oblizujte, vkladajte si ho rukou do úst, občas zrýchlite, potom zasa spomaľte. Základom je počúvať, ako dýcha a ako si to užíva. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

autor:  Diamond
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra