Foto: Chanel
#Móda

Coco Chanel by ho milovala │ Inšpirujte sa GALÉRIOU najnovších modelov značky Chanel

5.5. 2020 8:20 Ľahučký letný buklé tvíd, nežné pastelové a svetlé odtiene a ležérno - elegantné strihy. Túto atraktívnu trojkombináciu budete chcieť nosiť naveky.

Coco Chanel prvýkrát predviedla svoje ikonické kostýmy z ľahkého letného buklé tvídu v lichotivých svetlých farbách v 50. rokoch minulého storočia. U žien mali obrovský úspech a dnes sa radia k ikonickým módnym objavom 20. storočia. Od 80. rokov jej myšlienku úspešne rozvíjal jej nástupca Karl Lagerfeld, ktorému sa podarilo z klasických decentných Chanel kostýmov urobiť atraktívny a veľmi žiadaný odev nielen pre zrelé dámy, ale aj pre mladé slečny.

Z ready-to-wear kolekcie Chanel na jar/leto 2020 a Metiers d´art kolekcie je jasné, že jeho nástupkyňa Virginie Viard zvolila podobnú cestu a ľahký letný buklé spája nielen s klasickými kostýmami, ale aj s ležérnymi strihmi a netradičnými líniami, napríklad s mini overalmi, skladanými minisukňami či bomber bundičkami. Tvíd zostáva aj naďalej tým najkrajším reprezentatívnym materiálom značky Chanel. Inšpirujte sa galériou najnovších modelov značky Chanel a ak máte slabosť pre moderný Chanel šik, v našej galérii nájdete aj cenovo prístupnejšie modely iných značiek. 

Chanel ready-to-wear kolekcia jar/leto 2020. POZRITE SI GALÉRIU.
Zdroj: Chanel