Foto: instagram / @michaelakocianova
#Móda

Čo si to obliekla? Kocianová v outfite ľadového medveďa: V TOMTO jej zima nebude

22.10. 2019 8:20 Michaela sa svoje dlhoročné skúsenosti vo fashion biznise rozhodla pretaviť do kreatívnej práce na pozícii módnej návrhárky. A urobila dobre!

Spolu so svojou kamarátkou Farah založila módnu značku Farah X Michaela K, ktorej prvá kolekcia mala premiéru práve na finále EML v Španielskej sále Pražského hradu. Dobrou správou je. že exkluzívne modely si budete môcť kúpiť nielen v Prahe na vychýrenej Pařížské ulici, ale aj u nás na Slovensku, a to vo fashion loungi Andreja Kusalíka Priveé.

 

 Ponúkame malú fashion ochutnávku podľa Kocianovej. Tieto kúsky by vám na jeseň nemali chýbať! 

 1. Chlpatá bundička
TOP kúsok, ktorý oceníte aj počas zimy. Výborne vyzerá, dokonale zahreje a ak ho skombinujete s koženou bundou, v uliciach nenájdete konkurenciu.

 2. "Poriadna" kabelka
Radšej jedna pravá ako 15 fejkových! Na toto myslite vždy, keď zatúžite po lacnej napodobnenine značkovej kabelky. Pamätajte, doplnky si v rámci outfitov všímame ako prvé, preto by ste ich výber nemali zanedbať. Po kabelke sú najdôležitejším doplnkom hodinky a topánky. 

 3. Black & White košeľa
Aj keď pôsobí veľmi jednoducho, v skutočnosti ponúka veľký priestor pre vašu fantáziu. Moderné trendy dovoľujú kombinovať košeľu naozaj s čímkoľvek - skinny džínsy, masívne náhrdelníky, vysokánske lodičky, kovbojské čižmy... to všetko sú TOP kombinácie posledných rokov.

Skúste k bielemu kúsku pridať ešte jeden čierny. Univerzálnosť čiernej košele je nesporná, navyše "kancelársky dojem", ktorý vyvoláva, dokáže povýšiť váš outfit vždy o kategóriu vyššie!

Miša Kocianová v súťaži Elite Model Look 2004 uspela ako 16-ročná. Na národnom finále obsadila druhé miesto. O dva roky debutovala na Fashion weeku v New Yorku, v januári 2007 ju zaradili medzi TOP 50 svetových modeliek, vďaka čomu sa vyšvihla medzi skutočnú elitu.

Na otázku, čo jej v živote fashion ikony chýba, odpovedala pre EVU jednoznačne: Jediná vec, ktorá mi prekáža, je samota, ktorú občas pociťujem. Mám veľa kamarátok, stretávame sa na prehliadkach, ale ostatok roka som skoro stále sama. V lietadle, na hoteli, v aute na ceste z letiska," prezradila modelka, ktorá dennodenne prezentuje na sociálnych sieťach fotografie svojej dokonalosti.

Pozrite si GALÉRIU.

Video