#Móda

Aj po rozvode šťastná a krásna: Ako si žije najlepšie platená modelka sveta Gisele Bündchen?

8.5. 20:40 Vo svojich 42 rokoch vyzerá brazílska supermodelka Gisele Bündchen lepšie ako kedykoľvek predtým. Aj napriek nedávnemu rozvodu s Tomom Bradym.

Najlepšie platenú supermodelku sveta v rokoch 2002-2017 a dvojnásobnú mamu nedávno zachytili paparazzi na South Beach v Miami, kam si s priateľmi zašla na parkúrové preteky Longines World Class Championship Tour. V žiarivo bielych úzkych džínsoch a bielej ľanovej košeli, s mokasínami a kabelkou z prírodnej kože vyzerala úžasne a luxusne, ako mamička z americkej high society. Bežnej mame by na výlete s deťmi asi bielu od hlavy po päty po piatich minútach zdobili fľaky od kečupu alebo zablatených tenisiek jej ratolestí.

Gisele na parkourových pretekoch v Miami Beach.
Zdroj: Getty Images

42-ročná modelka sa v októbri 2022 rozviedla po 13 ročnom manželstve s bývalým hráčom amerického futbalu Tomom Bradym, s ktorým má dve deti 13 ročného syna Benjamina a 10 ročnú dcéru Vivian.

Sprava Tom Brady, jeho syn z predošlého manželstva a ich spoločné deti Benjamin a Vivian.
Zdroj: Instagram @gisele

Po rozchode s manželom sa Gisele naplno vrhla do práce. Prvýkrát od rozchodu sa objavila na červenom koberci pri príležitosti 60. výročia klenotníctva Vivava v São Paule v decembri 2022. Rok 2023 odštartovala účinkovaním v novej kampani značky Louis Vuitton a tento týždeň prišla sama na Met Gala.

Nedávno si kúpila sídlo v Miami Beach s početnými terasami a s úžasnými výhľadmi v hodnote 11,5 milióna dolárov na obrovskom pozemku. Veľký vonkajší bazén, domáce kino, kancelária, telocvičňa, herňa a kuchyňa šéfkuchára sú ideálne pre rodinný život a zábavu.

Ako to, že Gisele vyzerá tak dobre a spokojne? Čítajte na ďalšej strane.