×
Foto: Profimedia
#Madam EVA

Och, to je poriadna zmena: Slávny Superman a jeho partnerka Teri Hatcher po 25. rokoch

6.8. 2022 9:41 Strašne sme ich kedysi žrali, pamätáte?? Ikonické postavy Clark Kent a Louis Lane stvárnili Dean Cain (56) a Teri Hatcher (57). Mali medzi sebou úžasnú chémiu! A ako vyzerajú dnes?

V deväťdesiatych rokoch boli úplné hviezdy a my sme sa nevedeli vynadívať: mužné telo, krásne husté vlasy, štýlové okuliare a po jeho boku múdra, šarmantná a dôvtipná novinárka. Takto sme spoznali Clarka Kenta a Lois Laneovú alias Deana Caina a Teri Hatcher. Ako píše Plus 1 deň, čas nešetrí ani ich.

Vtedy ešte neexistovali dnešné superhrdinovské kinohity, vždy sme s napätím očakávali, kedy konečne vyjde nová epizóda Supermana, aby sme mohli pozorovať tú neskutočnú chémiu medzi hlavnými postavami. Žiadny Netflix, ani mega plátno v kine a napriek tomu zážitok! Seklo im to, čo poviete? FOTO DVOJICE DNES NÁJDETE V GALÉRII TU!

Dean Cain a Teri Lynn Hatcher si spolu zahrali v seriáli Superman
Zdroj: Profimedia

Ako víno

Ako čas plynul, tak sa menili aj Dean a Teri. Len pred pár dňami oslávil Cain 56. narodeniny a mnohí zostali zaskočení, ako sa hollywoodska hviezda zmenila na nepoznanie. Hoci - kto z nás vyzerá rovnako, ako pred tridsiatimi rokmi??!

Tehličky na bruchu a ostrá čeľusť sú už minulosťou, ale bývalý Superman zo svojho šarmu nič nestratil. Známe príslovie zreje ako víno platí v prípade tohto seriálového fešáka dvojnásobne!

V 90. rokoch minulého storočia herci Dean Cain a Teri Hatcher pobláznili hlavy mužskému aj ženskému publiku, keď stvárnili ikonické duo Lois Lane a Clarka Kenta v televíznom seriáli Superman.
Zdroj: Profimedia

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane >>>

Video