×
#Ľudia

Diana Mórová sa otočila v PLAVKÁCH chrbtom a nám padla sánka: TO sú ale VYŠPORTOVANÉ nohy!

19.8. 2022 0:11 Vyzerá úžasne, čo poviete?

Diana vo februári oslávila 52. narodeniny, no nevyzerá na to. Poctivo sa o seba stará a preto sa niet čo čudovať, že vyzerá lepšie, ako jej rovesníčky. Jej telo aj tvár patria stále medzi najkrajšie v slovenskom šoubiznise. "Vo fitku som sa raz spýtala, čo mám robiť, keď chcem zhodiť tú "šunku" a dostala som odpoveď, že nemám žrať," smeje sa ryšavka s tým, že strava je základ. "No treba aj cvičiť, aby sme mali svaly. Veľa ľudí si to neuvedomuje, že ja podávam výkony ako športovec. Keď mám ťažké predstavenie, po štvrtej už nejem a ťažké jedlá už od obeda. Inak by som to nezvládla," dodáva.

Hlavne prirodzene. To je motto Diany.
Zdroj: Alex Rymšinová pre Mazreku medical

Diana sa netají tým, že vo väčšine predstavení je buď v podprsenke alebo v krátkych nohaviciach. "Takže všetko mi vidno a preto sa snažím nekaziť divákom estetický zážitok," hovorí s úsmevom.
Herečka si teraz užíva dovolenku pri mori a pri tejto príležitosti ukázala svojim fanúšikom fotku v plavkách. Nikoho zrejme neprekvapí, že tuk by ste na jej tele hľadali márne. Vyšportované nohy a zadok sú dôkazom toho, že Diana na svojom zovňajšku neustále pracuje a ani po dovŕšení päťdesiatky vo svojich návykoch nepoľavuje. FOTKY V PLAVKÁCH NÁJDETE TU.

Video