×
#Madam EVA

Neskutočné tukožrútske raňajky! Mínus 5 kíl pôjde dole hneď

22.9. 20:12 Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Preto sme pre vás našli také, ktoré sú zdravé, chutné a ešte aj pohnú ručičku váhy smerom nadol!

Zázračné tukožrútske raňajky sú tajomstvo mnhých žien a najlepšie na nich je, že nepotrebujete žiadne drahé, alebo nedostupné ingrediencie. Jedzte ich každé ráno a schudnete až 5 kíl bez námahy. Pravidelnosť je základ úspechu, ak si ich doprajete každé ráno, ľahšie sa zbavíte väčšieho bruška, zlepší sa vám pleť a vaše vlasy aj nechty budú oveľa krajšie. Vyskúšajte!

S týmito raňajkami schudnete 5 kíl.
Zdroj: Shutterstock

Potrebujeme:

300 ml bieleho jogurtu (alebo kefíru)

2 PL ovsených vločiek

1 PL mletých ľanových semienok

6 ks sušených sliviek

1 ČL kakaa

S týmito raňajkami schudnete 5 kíl.
Zdroj: Shutterstock

Postup

Raňajky si pripravte večer a ráno už len siahnete po hotovej porcii. Slivky zalejte 100 ml horúcej vody, prikryte a nechajte pár minút odstáť. Ovsené vločky, ľanové semienka a kakao nasypte do misky. Prilejte kefír alebo jogurt a všetko zmiešajte. Slivky nakrájajte na malé kúsky a posypte nimi pripravenú zmes. Misku zakryte fóliou a vložte na noc do chladničky. Zmes môžete ochutiť aj orechmi či škoricou.

Takéto raňajky pomáhajú spaľovať tuk, detoxikujú organizmus, podporujú trávenie a odstraňujú zápchu. Zároveň zlepšujú aj kvalitu pleti a vlasov. Uvidíte ten rozdiel! Navyše telo sa vám zavďačí za ranný rituál, kedy sa nastaví na pravidelný príjem týchto ingrediencií a vy nbudete musieť vymýšľať, čo na jedenie. Dobrú chuť!

S týmito raňajkami schudnete 5 kíl.
Zdroj: Shutterstock

Video