×
#Madam EVA

Nafúknuté bruško? Skvelá Drew Barrymore ho rieši po svojom a FUNGUJE TO!

28.2. 12:12 Tiež má rovnaké problémy ako všetky bežné ženy. Je nám veľmi sympatická a ako mama troch detí sa 48 ročná herečka drží fantasticky! Čo pre seba robí a ako donúti fungovať svoj haprujúci metabolizmus zisťoval Nový čas pre ženy.

Drew Barrymore
Zdroj: Getty Images

Drew prežila turbulentný život, ikonická úloha v E.T. jej vyniesla slávu i prekliatie: okamžite sa stala hviezdičkou, zároveň okrem obálok časopisov a hereckých úloh si začala všímať alkohol a drogy.  Už ako mladučká sa teda rozhodla liečiť zo závislosti a napísala o tom autobiografiu Malé dievčatko sa stratilo. Dnes zrelá žena, sympatická Drew, má pri udržiavaní postavy jednoducho smolu. Pokiaľ ide o hmotnosť, celý život ju trápia gény a spomalený metabolizmus. Napriek tomu, že sa snaží stravovať normálne, kilá sa na ňu lepia jedna radosť. Ak by nerobila toto, podľa vlastných slov by sa doslova nafúkla ako guľa...

"Doslova musím denne cvičiť, aby som mohla jesť, a to je moja forma starostlivosti o seba," priznala Drew v rozhovore pre magazín People. Sympatická herečka vychováva svoje deti a tvrdí, že na seba má minimum času. "Keď máte malé deti, čas na starostlivosť o seba nemáte, to je naozaj ťažké a vyzerá to ako vopred prehratý boj. Snažím sa cvičiť, pretože mám náchylnosť nafukovať sa ako balón, nemám žiadny metabolizmus, takže pre mňa je dnes formou starostlivosti o seba posilňovanie. Priala by som si cvičiť viac. Ale mám prácu a deti v takom veku, takže je to náročné," dodala. Cvičenie ako perfektný trik na zrýchlenie metabolizmu odporúčame aj my: máločo je tak osvedčené a účinné, navyše, zvládnete to aj doma. Len sa odhodlať! FOTKY HEREČKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!