Augustová MADAM je HOT! Desiatky strán vášnivého čítania na leto v špeciálnej prílohe

22.7. 9:28 Augustová Madam prináša prílohu Sex, láska a iné roztopaše!

Ako vyslúžilá autorka Zakázaných strán v našej sesterskej Eve (SEDEM rokov!) si dovolím vyhlásiť, že v sexe ma už nič neprekvapí...

Taký rozhľad sa človeku zíde ani nie tak v praxi, ako skôr pri mentálnom posúvaní vlastných obzorov, tolerancie, prípadne ako veselá konverzačná vsuvka na babských jazdách. Tiež som schopná poskytnúť akékoľvek konzultácie edukačného a zdravotno-osvetového charakteru.

V augustovej Madam máme prílohu Sex, láska a iné roztopaše a chcem vám povedať – po všetkom, čo som zažila, videla, počula, prečítala, napísala, držme sa my tých roztopaší! Lebo o sexe aj o láske už každá vieme svoje, čo sa, samozrejme, nevylučuje s tým, že sme to zistili až v zrelom veku.

Napríklad: kamarátka (45 rokov) zažila prvý orgazmus s vlastným mužom až po pôrode druhého dieťaťa. Alebo: kamarátka č. 2 (49 rokov) sa bezhlavo zamilovala, rozviedla, vydala a opäť rozviedla – všetko v priebehu polroka a teraz si skladá život nanovo. Prípadne: Sonička Müllerová z našej titulky mala 54 a povedala si – tak ja to ešte skúsim, nechcem byť zatrpknutá – a začala randiť s novým mužom.

Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.
Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.
Zdroj: MADAM EVA 8

Ale roztopaše máme v živote tak málo! A aj za to málo sa väčšinou cítime vinné. Je širokánska škála, čo môže taká roztopaš znamenať, zahŕňa hocičo od nových sandálov, kúpených v kradmej nečakanej chvíli, cez veľmi príjemný deň s vypnutým mobilom až po ten sex.

Čokoľvek, čo je opak zodpovednosti, vzornosti a umiernenosti, na ktoré sme boli naprogramované. Učme sa roztopašne jesť, milovať, prečo nie aj maľovať, aj o tom píšeme. Pre niektoré z nás je výzva už len premýšľať nad nejakou roztopašou, musia si to nacvičiť, až potom sa celé rozochvené odvážia urobiť niečo neplánované, bláznivé, iné a, áno, možno aj nesprávne.

Zdvorilá láskavá „správňáčka“, tá je v nás, trénujte v sebe roztopašnicu, veď je august! Vtedy sa môže všetko. Tak to vždy písali v Zakázaných stranách.

Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.
Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.
Zdroj: MADAM EVA 8
autor:  Timea Keresztényiová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra