Myslite na zdravé opaľovanie: Tieto kozmetické produkty sú VAŠE letné "must have"!

21.7. 9:30 Teplé počasie láka užívať si slnko a vylihovanie pri vode. Viete však, aké škody môžu napáchať slnečné lúče, ak pred nimi vašu pokožku neochránite? Redaktorka EVY, Janka Mutňanská, testovala top letné kozmetické produkty, ktoré sú must have každej správnej dovolenkovej výbavy. SLEDUJTE VIDEO.

✓ Základom zdravého opaľovania je správne zvolená ochrana. Prípravky na opaľovanie treba aplikovať na telo aj tvár, a to niekoľkokrát denne. 

✓ Vo vašej prázdninovej výbave by rozhodne nemal chýbať ochranný balzám na pery. Pery sa v lete ľahko vysušia, sčervenajú, čo môže viesť až k nepríjemnému krvácaniu. Aj preto je ochrana tak citlivej časti tela veľmi dôležitá. My sme si zamilovali balzam trend IT UP s kolagénom pre plnšie pery, nájdete ho v dm.

✓ V prípade pleti voľte krém na opaľovanie s čo najvyšším faktorom. Obavy, že s 50-kou vás slniečko neopáli, nie sú na mieste. Vyskúšajte mimoriadne príjemný sundance fluidum OF 50 od dm. Vďaka ľahučkej konzistencii je ideálny aj ako vrstva pod mejkap.

✓ Po opaľovaní doprajte telu úľavu v podobe chladiaceho sprchovacieho gélu. Vašu pokožku dokonale prevonia kozmetická vychytávka od BALEA s vôňou kokosu.

✓ Rovnakú starostivosť venujte aj vašim vlasom. Intenzívnu kúru potrebujú po slnení ako soľ! 

VIAC v úvodnom VIDEU.

autor:  Romana Kalická
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra