×
Foto: BRANISLAV ŠIMONČÍK
#Ľudia

Zuzana Čaputová bude NEVESTA? Rizman prezradil to, čo NEMAL!

11.8. 2022 19:59 Zuzana Čaputová má po svojom boku milujúceho partnera. Aké sú ich plány píše časpreženy.sk.

Zuzana Čaputová si už prešla jedným rozvodom s Ivanom Čaputom. Z manželstva vzišli dve krásne dcéry, ktoré čaká sľubná kariéra. Najviac sa však hovorí o Emme, ktorej hviezda má potenciál zažiariť v modelingovom svete.

Aktuálne sú Zuzana aj Emma šťastne zadané. Zatiaľ čo mladá blondínka tvorí pár s tmavovlasím Michalom, prezidentka sa pýši po svojom boku Jurajom Rizmanom, s ktorým tvorí stabilný pár. Ten však pre magazín Šarm prezradil plány do budúcnosti, a teda nie sú rozhodne malé! Otvorene povedal aj to, aká je partnerka.

“Vie výborne navariť. My si rozumieme v niektorých koníčkoch, máme radi turistiku, chodíme na prechádzky so psom do prírody, staráme sa o záhradu, dom. A samozrejme, ak má niektorý z nás zdravotný problém, tak si pomôžeme. Ľudia majú niekedy zvláštne predstavy, ale u nás doma sa normálne komunikuje, upratuje, varí. Nemáme žiadneho kuchára, pani prezidentka rada vysáva, umýva, a to až do takej miery, že si pri tej činnosti odpočinie. To sa o mne povedať nedá,” prezradil. Žeby sa ale schyľovalo k svadbe? TO, KEDY SI CHCE RIZMAN VZIAŤ PREZIDENTKU NÁJDETE V GALÉRII TU!