×
#Ľudia

VIEME pohlavie! Boris Kollár a Barbora Richterová čakajú..

27.2. 2022 22:16 Minulý týždeň prasklo veľké tajomstvo. Predseda parlamentu Boris Kollár (56) čaká dieťa č.12. Tou vyvolenou mamičkou je dobre známa Barbora Richterová (33), s ktorou už má politik syna Artura (10). Barbora prehovorila pre týždenník Život o svojom tehotenstve aj to, či čakajú dievčatko alebo chlapca.

"U mňa človek nikdy nevie, ani ja to nikdy neviem dopredu, je mi to prirodzenejšie ako nové topánky," žartoval Boris Kollár, keď sa špekulovalo, že čaká ďalšie dieťa. Nuž, teraz sa ukázalo, že je to pravda. Jeho ďalšou vyvolenou sa stala Barbora Richterová, ktorá sa s Kollárom pravidelne objavovala v spoločnosti a bolo vidieť, že si veľmi dobre rozumejú. 

Barbora Richterová mu porodila syna Artura.
Zdroj: Archív

Bývalá plavkyňa porodila politikovi aj jeho v poradí šieste dieťa - syna Artura, ktorý má desať rokov. A kým Kollár médiám informáciu o jej tehotenstve potvrdil, samotná Barbora zatiaľ neposkytla akékoľvek vyjadrenie. Teraz však urobila výnimku a porozprávala pre Život o radostnom období. "Cítim sa dobre, mala som bežné tehotenské nevoľnosti, ale už je to v poriadku," povedala Richterová. "Zatiaľ sa tehotenstvo nedá veľmi porovnať s prvým, poviem vám na konci," reagovala so smiechom. Pohlavie sa dozviete na ďalšej strane.

FOTKY BARBORY A BORISA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!