×
Foto: Instagram.com/@andreaveresovaofficial
#Ľudia

Verešová sa pochválila VYZÝVAVOU fotkou! Môže TAKTO vyzerať?

5.12. 2022 21:53 Modelka Andrea Verešová má 42, no svojím vzhľadom zatieni aj čerstvé dvadsiatničky. Pozrite sa, ako jej to pristane v plavkách!

Vonku síce začína primŕzať, ale Andrea si užíva teplo a celkom odlišné scenérie, aké by sme čakali v decembri. Vybrala sa do svojej obľúbenej destinácie - do Dubaja, ktorý sa stal druhým domovom a miestom na podnikateľské aktivity pre mnohé známe slovenské i české osobnosti.

Andrea Verešová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CWqi5atMWHU/

Aj krásna modelka do Dubaja pravidelne cestuje kvôli práci, no zároveň sa stal Dubaj jej obľúbeným miestom aj na relax. A keďže v Dubaji sa pohybujú aktuálne teploty okolo 30 stupňov, nie je dôvod, prečo nevytiahnuť bikiny a trošku si neužiť príjemné slnečné lúče a úžasné pláže. Andrea Verešová na svojej figúre poctivo drie a jej dokonalé krivky neraz motivujú jej fanúšičky k vyváženej strave a makačke v posilňovni. Na sociálnej sieti sa najnovšie objavila Andrea v snehobielych plavkách so striebornými odleskami a ľahučkom župane. Tak povedzte, nemáte aj vy chuť utiecť pred zimou na slnkom zaliatu pláž? FOTO KRÁSNEJ MODELKY NÁJDETE TU!

 

 

 

 

Video