×
#Ľudia

Lela Ceterová mieri do TELEVÍZIE: Bude mať vlastnú TALK SHOW!

4.12. 2022 10:25 Svoju pozornosť sa chystá zdvojnásobiť, a to rovno v televízii.

Všetci ju dnes poznáme ako niekdajšiu playmate, manželku najúspešnejšieho českého zápasníka, matku dvoch detí či plastikovú kráľovnú. Pozornosť si užíva aj napriek udalostiam, ktoré sprevádzali médiá poslednú dobu. Lela sa rozhodla vystúpiť zo svojej zóny komfortu a zamierila rovno do televízie.

Lela do stylingu investovala čas a peniaze. Namiesto obdivu však žala výsmech a kritiku.
Zdroj: Instagram Lela Vemola

Pôvodne sa mala vysielať už od konca novembra, no kvôli Rockyho chorobe sa muselo natáčanie presúvať. Premiéru šou si tak môžete pozrieť už túto sobotu na TV Barrandov. Ale o čom to všetko bude? „Najskôr sme mali v pláne vysielať podcasty, ale tie sme nakoniec zmenili na formát týždennej večernej zábavy, resp. talkshow (good vibes only), do ktorej si budem pozývať rôznych zaujímavých a vážených hostí,” objasnila blondínka. Zdá sa, že chce do televízie dostať obsah s puncom luxusu.

Poukazuje na to aj logo, ktoré pre večernú šou vybrali. Zlatá farba má vyvolať pocit elegancie a pôsobiť ala glamour. Avšak, keď sa lepšie pozriete, uvidíte, že ide viac menej o kopírovanie známej luxusnej značky. Prípadnú podobnosť necháme na vaše posúdenie Páči sa vám? AKO VYZERÁ LOGO LELINEJ ŠOU NÁJDETE TU!

Video