×
#Ľudia

Úplne iná Dara: 50-ročná speváčka v mikine a BEZ MEJKAPU… Fíha, takto vyzerá?

31.3. 10:59 Pri speváčke Dare Rolins sme si už tak akosi zvykli na označenie diva, ktorým sa právom hrdí.

Poznáme ju najmä perfektne nastajlovanú a v neraz trblietavých outfitoch. Presne tak sa už tento rok predviedla vo vypredanej O2 Arene v Prahe počas veľkolepého koncertu k jej 50. narodeninám, či ako hostka na nakrúcaní tanečnej šou Let´s Dance. Aj ona má však momenty, kedy ako diva nevyzerá, ale naopak je len "normálna baba“ bez flitrov a vrstvy líčidiel!

Sexi Dara na promo fotkách k veľkolepému koncertu.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dôkazom sú aj najnovšie fotky, ktorými sa pochválila na sociálnej sieti. V centre pozornosti na nich mal byť jej psík plemena nemecký trpasličí špic alias pomerian, s ktorým sa počas prechádzky vyvalila do lístia na zemi. "Stráži ma na každom kroku. Na našu Foxinku je spoľah,“ napísala usmiata Dara o domácom miláčikovi, ktorý vyzerá, ako by bol plyšový. Viac ako Foxy však niektorých upúta pohľad na samotnú speváčku.

Čerstvo 50-ročná Dara sa totiž predviedla v ležérnom outfite, nahodila voľnú mikinu a bundu. Ba čo viac, na Instagrame, ktorý sleduje až 709-tisíc ľudí, sa nebála ukázať fotky, na ktorých je úplne nenalíčená. Priaznivci na oplátku Daru aj jej Foxinku zahrnuli komplimentmi. Čo poviete vy? NA SPEVÁČKU V MIKINE A BEZ MEJKAPU SA POZRITE V GALÉRII.