×
#Ľudia

Misska Borhyová je ZASNÚBENÁ! O ruku ju požiadal bývalý frajer Magdy Šebestovej

30.3. 10:25 Jeanette Borhyová sa do povedomia verejnosti dostala v roku 2013, keď vyhrala v súťaži krásy Miss Universe SR.

V roku 2021 sa rozišla s dlhoročným partnerom Romanom, dlho však nesmútila. V decembri rovnakého roka už mala po boku nového muža, podnikateľa Michala Fressera, ktorý má firmu s milionárom Máriom Hoffmanom. Michal je generálnym riaditeľom spoločnosti, ktorá minulý rok oznámila, že vyvinula sľubnú peptidovú vakcínu proti ochoreniu COVID-19. Ako si teraz všimol Plus JEDEN DEŇ, krásna Jeannete sa na sociálnej sieti Instagram pochválila šťastnou správou o zásnubách. Michal sa rozhodol vysloviť otázku o spoločnom živote počas predĺženého víkendu v zahraničí.

Jeanette a Michal tvoria pár od roku 2021.
Zdroj: archív J.B.

"Tento trip, v tomto meste, bude len vďaka tomuto jeden z tých najnezabudnuteľnejších,“ napísala blondína k fotkám, na ktorom je jasne vidieť zásnubný prsteň. Pod zábermi sa ihneď začali kopiť komentáre a gratulácie od kolegýň, kolegov a kamarátov. Jeanette ešte pridala detaily, že ich romantický predĺžený víkend v zahraničí nezačal práve šťastne, keďže ich po príchode okradli a strávili hodiny na polícii. Blondíne však všetky útrapy vynahradili nedeľné zásnuby "pri jednom z najkrajších miest na svete". Ak by vám bola tvár jej snúbenca Michala povedomá, neklame vás zrak, s jednou známou misskou už totiž chodil. Fresser a Magda Šebestová sa dali dokopy v roku 2020, vzťah im vydržal menej ako rok. FOTO ZO ZÁSNUB MISS BORHYOVEJ SI POZRITE V GALÉRII. AHA NA TEN PRSTEŇ!