×
#Ľudia

Toto je láska Keanu Reevesa! Našiel konečne šťastie?

13.9. 2022 9:33 Osamelý fešák sa po tragickej smrti partnerky dlho nevedel citovo pripútať k inej žene. Zdá sa však, že konečne našiel lásku.

Reevesa označovali za „hollywoodskeho samotára“, keďže po smrti snúbenice Jennifer Symeovej dlho nemal žiadnu partnerku. Už niekoľko rokov je však šťastný po boku štyridsaťdeväťročnej umelkyne Alexandry Grantovej a zdá sa, že mu konečne osud praje. 

Keanu Reeves
Zdroj: Shutterstock

Sympatický herec si zahral v snímkach ako Malý Budha, Dom pri jazere, Prechádzka v oblakoch a nezabudnuteľný bol aj v trhákoch Matrix či John Wick.  Okrem herectva sa však päťdesiatsedemročný Kanaďan venuje hudbe a vyskúšal si aj režisérsku stoličku. O Keanu Reevesovi je známe, že je mimoriadne príjemný muž a občas prekvapí svojou neformálnosťou. Ako napríklad keď sa zničohonič minulý mesiac ukázal na svadbe istého páru z Anglicka alebo keď si zájde do miestneho pubu. Divoké žúry mu nič nehovoria a svoj voľný čas trávi radšej v súkromí.  Vedeli ste však, že pôvodne sa chcel stať hokejistom? Sľubne sa črtajúcu športovú kariéru musel však pre zranenie zanechať.  Fotky Keanu Reevesa s Alexandrou Grant nájdete TU.