×
#Ľudia

Spoznáte túto herečku? Ana de Armas totálne zmenila imidž pre úlohu Marilyn Monroe

19.3. 12:01 Herečka so špeciálnou schopnosťou meniť svoj imidž ako chameleón, má citlivú pleť. Čo jej pomáha?

Moja ranná rutina

Nezvykla som tráviť pri zrkadle veľa času, ako tínedžer som o tom veľmi nepremýšľala. Ale teraz si „me time“ užívam. Spomalím hneď ráno, umyjem si tvár, nanesiem si postupne pleťové séra, pridám gua-sha masáž a na záver krém s UV faktorom. Nemám rada, keď mi niekto siaha na moju kozmetickú výbavu, tak radšej kúpim krém aj pre spolubývajúcich.

Ana de Armas vo filme Blonde ako Marilyn Monroe.
Zdroj: Movie Stills DB

Je to iné, keď natáčaš?

Moja citlivá pleť môže reagovať na každý mejkap, ktorý maskéri použijú. Deň predtým sa snažím vynechať píling a procedúry, ktoré by pleť podráždili. Snažím sa na pokožku nemyslieť, lebo prisahám, že zo stresu by sa mi vytvoril pupienok.

Záleží Ti na vlasoch?

Radikálne som zmenila farbu na blond pre drámu Blonde. Bola to parochňa a maskéri urobili maximum, aby som vyzerala ako Marilyn. Jednou z najkrajších vecí na mojej práci je podľa mňa sledovať, ako sa stávate niekým iným.

Blonde alebo Ana de Armas
Zdroj: Netflix

Aký je tvoj super tip pre krásu?

Nepoužívajte za každú cenu niečo, čo používajú iní ľudia. Vyskúšala som toľko luxusných produktov, ktoré mi nesadli… Každý by si mal nájsť to, čo mu vyhovuje. Pre mňa je „návykový“ The Concentrate od La Mer. Upokojuje citlivú pokožku.

Ako sa udržiavaš vo forme?

Rada chodím do kúpeľov a som tam úplne sama. Horúci kúpeľ a príjemná hudba pomáhajú. Nedávno som si zariadila meditačnú miestnosť. Krásny priestor, kde oddychujem alebo si čítam. Mám z toho naozaj dobrý pocit. Keď potrebujem viac energie, idem si zaboxovať. Na tomto športe mám rada, že každý deň môžem cvičiť iným spôsobom. FOTO HEREČKY NÁJDETE TU!

Video