×
Foto: https://www.instagram.com/p/Cpzrtj5N1Al/
#Ľudia

Sila! Ibara bol ešte pred pár týždňami na Let´s Dance s FRAJERKOU: Túto ženu vymenila Twiinska!

8.5. 16:16 Veci museli nabrať poriadne rýchly spád! Fešák Victor Ibara, známy z markizáckeho seriálu Druhá šanca, podľahol čaru o desať rokov staršej speváčky Daniely Nízlovej z dua Twiins.

Dvojica sa dala dokopy vďaka šou Let´s Dance, pričom herec bol jedným z celebritných súťažiacich a Twiinska spolu so svojou dvojičkou Veronikou sedáva v hľadisku. Šokujúce je, že ešte 19. marca zobral herec na 3. kolo tanečnej šou svoju vtedajšiu priateľku Kristínu. Dvojicu pri tej príležitosti vyspovedal Nový Čas. "Victor bol perfektný, aj doma ma vykrúca,“ zhodnotila brunetka účasť svojho priateľa v Let´s Dance. To ešte netušila, že už o pár týždňov neskôr bude Victor na červenom koberci suverénne pózovať s inou!

Spomínaný denník od zdroja zistil, že herec a speváčka Daniela sa stretávajú päť týždňov. "Schádzajú sa najmä cez víkendy. Victor sa v týždni učí, keďže študuje medicínu. Majú sa veľmi radi. Victor sa už pozná aj s Lindou. Veľmi si ju obľúbil. Obom im to prajem," porozprával informátor Novému Času. Že Twiinska nelenila a po krátkej známosti zoznámila urasteného fešáka s dcérkou, dokazujú už aj fotky zo sociálnych sietí. Victor a Daniela už spolu stihli pózovať na červenom koberci a prvú spoločnú fotku nájdete aj na ich profiloch na Instagrame. Naopak, jedna konkrétna fotka z Ibarovho profilu zmizla!

Victor Ibara ako lekár zo seriálu Druhá šanca.
Zdroj: TV Markíza

Ako sme už v EVE písali, začiatkom tohto roka sa pochválil, že s priateľkou Kristínou boli na plese. Sympatická študentka medicíny po Victorovom boku žiarila v impozantnej čiernej róbe a s červeným rúžom na perách. "Plesová (životná) sezóna odštartovaná," napísal vtedy herec k fotke, ktorú by ste dnes už na jeho Instagrame hľadali márne. NÁJDETE JU VŠAK V NAŠEJ GALÉRII! POZRITE SI AJ FOTKU Z 3. KOLA LET´S DANCE, NA KTOROM BOL EŠTE S EXPRIATEĽKOU.