×
#Ľudia

Sajfa a Veronika ukázali tvár dcérky Sáry: Na koho sa podobá?

10.2. 23:59 Veronika a Sajfa si dávajú obrovský pozor na to, aby na fotkách nebolo vidno tvár malej Sáry. Teraz urobili výnimku, píše wanda.sk!

Veronika a Sajfa pred pár dňami oznámili radostnú novinku - ich rodinka sa rozrastie o ďalšieho člena. Moderátorka čaká druhé bábätko, ktorého sa už nevedia dočkať. Z malej Sáry tak bude veľká sestra! 

Sajfa aj Veronika často ukazujú dcérku na sociálnych sieťach. Je to pochopiteľné, veď je neoddeliteľnou súčasťou ich životov. Nikdy však neukazujú jej tvár! Vždy je dievčatko na fotkách a videách vidieť len zo zadu alebo jej dávajú cez tvár smajlíkov. A nie sú jediní, ktorí to tak robia! Dcérku neukazuje ani tanečnica Ivana Gáborík či fitnesska Lucia Mokráňová. Nejde teda o nič nezvyčajné.

Teraz však Sajfa venoval svojej manželke nádherný narodeninový príspevok, v ktorom jej vzdal veľkú poklonu a dodal, že Sára bude mať súrodenca. Fotka, ktorú k popisu pridal bola nečakaná. Prvýkrát totiž ukazuje celú tvár ich dcérky. Čo poviete, na koho sa Sára podobá? Fotku nájdete v našej galérii TU.

Video