×
#Ľudia

Rýchly KONIEC ohnivej lásky: Adam zo Survivoru priznal, prečo sa so slovenskou herečkou ROZIŠLI

4.3. 13:15 Vyzeralo to na veľkú lásku, no vydržala len pár mesiacov.

Adam Raiter je umelecký rezbár, z ktorého sa stala v Česku celebrita. Do povedomia sa najprv dostal štvormesačným vzťahom s moderátorkou a influencerkou Agátou Hanychovou. Následne účinkoval v drsnej reality šou Survivor a v MMA zápase Oktagonu porazil Nathana z Love Islandu. Okolo Adama bolo opäť rušno v novembri, keď vysvitlo, že má po boku ďalšiu známu ženu. Dokopy sa dal so slovenskou herečkou a vokalistkou pôsobiacou v Prahe Radkou Pavlovčinovou, ktorá je zároveň sestrou víťaza SuperStar Adama Pavlovčina.

Rezbár bol z tmavovlásky unesený."Pýtali sa, či nejaká je a tiež, aká by mala byť, ja som hovoril, že to zistíš, že to musí byť proste ona. A tu je, žiarivá, milujúca, dobrá, vášnivá, zábavná, múdra, tvrdohlavá. Tá, čo má v živote jasný cieľ a hlavné tá, čo je teraz len moja a ja len jej,“ vyznal sa z citov. Láska Adama a Radky nabrala rýchly spád, bok po boku sa objavovali v spoločnosti a v januári si zaobstarali šteniatko, ktorému dali meno Dobiáš.

Radka Pavlovčinová a psík Dobiáš
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnuWJjkjM2M/

"Je neskutočné, akú veľkú lásku môžete cítiť k takému malému tvorčekovi. Ďakujem, Adam, že si mi Dobiáša priviedol do života,“ tešila sa Radka z ich domáceho miláčika. O to prekvapivejšie pre priaznivcov dvojice bolo, keď pred pár dňami na sociálnej sieti priznali rozchod. "Oboch nás to veľmi mrzí, snažili sme sa, ale niekedy je ťažké prepojiť dva svety, a ešte medzi dvoma ľuďmi, ktorí majú v sebe taký oheň, ako máme my s Radkou,“ vysvetlil Adam.

"Máme a budeme sa mať radi, ale naše cesty sa rozdelili. Je to určitý neúspech. Ale keď to nejde, je lepšie ísť ďalej,“ vyjadril sa. Radka následne dodala, že pôvodne spoločný psík Dobiáš ostáva natrvalo u jej dnes už expriateľa, aby nestriedal dva domovy. ZAMILOVANÉ FOTKY RAITERA A PAVLOVČINOVEJ SI POZRITE V GALÉRII.

Video