×
#Ľudia

SLOVENKA s najväčším poprsím PREKVAPUJE: Čaká ju ĎALŠIA operácia! (FOTO)

3.3. 22:51 S úpravami ešte ani zďaleka nekončí, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Ako malá bola Nikoleta platonicky zaľúbená do Mira Šatana. Celkovo sa je však páči zlatá generácia našich hokejistov a priznáva sa, že pozvanie na kávu od niektorého z nich by určite neodmietla.
Zdroj: Instagram/nicoletamoritz

„Mňa dokáže uraziť len človek, ktorý mi je blízky alebo ktorého názor si vážim. Nezaujímajú ma hejty od ľudí, ktorí pre mňa nič neznamenajú. Nech si píšu, čo len chcú, mne tým neubližujú, ja som veľmi silný človek,“ prezrádza neprehliadnuteľná Nikoleta. „Aj keby som bola svätá a žila usporiadaný slušný život, akceptovateľný pre spoločnosť, tak ma budú brať za ľahkú ženu už len pre môj výzor,“ hovorí kráska, ktorá vyzerá ako plastiková bábika a je na to patrične hrdá.

Dokonca by chcela vyzerať ešte lepšie, takže už o pár mesiacov ju čaká ďalšia operácia, tentoraz pŕs. Nebudete veriť, na akú veľkosť si ich plánuje zväčšiť teraz. „Aktuálne mám prsia v objeme 1 050 mililitrov. Začiatkom leta mám v pláne operáciu, kde by mi ich mali zväčšiť na 1 500 mililitrov. Budem mať tak určite najväčšie prsia na Slovensku,” pochválila sa brunetka. V súvislosti s toľkými vylepšeniami sa natíska otázka, či sa nebojí, ako bude vyzerať o 10 či 20 rokov. „Ja žijem pre prítomnosť. Plastická chirurgia, estetické zákroky a celkovo technológie sa vyvíjajú v súčastnosti veľmi rýchlo. Uvidíme, čo bude. Rozhodne sa nebojím, že budem vyzerať zle,” tvrdí.

„Ľudia sa toho veľmi boja, to je fakt. Čo povie rodina, okolie, v práci... Preto nemajú odvahu zmeniť svoj život, nielen čo sa týka zovňajška, ale aj tak celkovo. Boja sa skrátka niečo zmeniť, len aby náhodou nevyčnievali z davu,“ vysvetlila. Aj ona kedysi medzi nich patrila. Priznáva, že sen o štúdiu psychológie mala už od strednej školy, no nakoniec podľahla tlaku rodiny a rozhodla sa pre inú školu, čo dodnes ľutuje. „Až teraz som sa začala naplno venovať štúdiu psychológie a plniť si svoje túžby. Môj najväčší sen je mať magisterský titul z odboru psychológia a urobím všetko preto, aby som si ho splnila,“ uzavrela. AKO VYZERALA NIKOLETA PRED PLASTIKAMI SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!