×
#Ľudia

Pár týždňov po smrti Alžbety II. odhalili údajnú MILENKU vojvodu Philipa! FOTO

15.10. 2022 16:33 Len pár týždňov po smrti Alžbety II († 96) vychádzajú na povrch rôzne špekulácie o jej zosnulom manželovi vojvodovi Philipovi († 99) a jeho údajných aférach. Britská spoločnosť a kráľovská rodina sú znepokojené aj prichádzajúcou sériou obľúbeného seriálu The Crown z dielne Netflix. V predposlednej sérii by sa mala totiž dostať na povrch poriadna špina, ktorú kráľovskí pozorovatelia označili za odpad, píše Plus 1 Deň.

V Británii sa strhla vlnu odporu po tom, ako Netflix vyvolal zúrivosť počas pripravovania novej série seriálu The Crown (Koruna). V niektorých dieloch by sa mal dej zaoberať nie príliš mravnými aférami vojvodu Philipa a jeho údajným románikom s Penny Knatchbull (69). Nová séria má uzrieť svetlo sveta začiatkom novembra a už teraz vyvolala množstvo rozporov. Jeden z najúspešnejších seriálov súčasnosti už neraz pristúpil k škandalóznemu scenáru a výnimkou nebude ani najnovšia séria.

Herečka Imelda Stauntonová ako kráľovná Alžbeta II. počas natáčania populárneho seriálu Koruna.
Zdroj: Profimedia

Verejnosť najviac pobúril fakt, že sa v najnovších dieloch vyskytnú intímne scény medzi zosnulým vojvodom z Edinburghu a grófkou Mountbatten z Barmy, ktorá bola o 30 rokov mladšia.
Otázkou zostáva, kto je vlastne dlhoročná priateľka princa Penny Knatchbull? Grófka sa vydala za Philipovho krstného syna Nortona Knatchbulla, lorda Romseyho. Okrem iného bola Philipovou osobnou partnerkou pri šoférovaní koča. Ich dlhoročné priateľstvo údajne vzniklo na základe ich náklonnosti. FOTO PENNY A PHILIPA NÁJDETE TU!

Kráľovský pár bol spolu 75 rokov.
Zdroj: gettyimages

Jeho kráľovská výsosť bola v minulosti viackrát prepieraná pre aféry, ktoré podľa niektorých zdrojov udržiaval od začiatku manželstva s kráľovnou. Britská vláda a bývalý hovorca Alžbety II. Dickie Arbiter (82) vyhlásil, že bude priam nechutné, ak sa podobné scény budú vysielať pár týždňov po pohrebe jej veličenstva. FOTO PENNY A PHILIPA NÁJDETE TU!

Video