×
#Ľudia

Takto vyzerala Simona Krainová pred 30 rokmi? Určite by ste ju nespoznali!

16.10. 2022 11:38 Simona Krainová sa pochválila zábermi spred 30 rokov, keď bola zamilovaná do Lukáša Vaculíka. Neuveríte, že je to tá istá žena. Ten rozdiel je neskutočný, píše Plus 7 Dní.

Modelka Simona Krainová na budúci rok oslávi okrúhlu päťdesiatku, no vyzerá, akoby zastavila čas. Pre ňu stále platí jej obľúbené tvrdenie, že na vek jednoducho kašle. A podľa toho aj žije. Spolu s manželom Karlom Vagnerom mladším vychovávajú dvoch synov, Maxa a Bruna. A keďže Simona ich mala už bližšie k štyridsiatke, aj to jej pomohlo, že sa mentálne cíti mladšie.

Samozrejme, Simona dbá aj na svoju fyzickú kondíciu, zdravo sa stravuje, v pohode zabehne desať kilometrov niekoľkokrát do týždňa. Spolu s manželom zvyknú postúpiť aj rôzne ozdravné procedúry a tento rok si dopriali aj ajurvédsky pobyt. O svoju pleť sa stará nielen kvalitnými krémami, ale aj kozmetickými procedúrami.

Simona Krainová
Zdroj: Instagram Simona Krainová

Teraz si však Simona na sociálnej sieti zaspomínala na časy spred tridsiatich rokov, keď si zahrala po boku Lukáša Vaculíka a Sagvana Tofiho vo filme Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Simona vtedy mala sladkých 19 a vyzerala úplne inak ako dnes. Tmavé vlasy a prenikavý pohľad, ktorému nedokázal odolať ani jeden muž. FOTO SIMONY SPRED 30 ROKOV NÁJDETE TU!