×
#Ľudia

Ostrihoňová prišla kvôli Haberovi O PRÁCU: Urobila TAKÚTO chybu!

31.5. 9:11 V šou Adely Vinczeovej sa ukázala jedna zo ženských ikon slovenského šoubiznisu, Veronika Cifrová Ostrihoňová. Prezradila toho veľa, ale takéto priznanie nikto nečakal!

Relácia Trochu inak s Adelou býva vždy zaujímavým spestrením, pretože pozvaní hostia prezradia aj viac ako by veľakrát chceli. Práve preto sa môže najúspešnejšia moderátorka na Slovensku tešiť toľkej sledovanosti. V diely, ktorý uzrie svetlo sveta práve dnes večer, sa predstaví aj moderátorská kolegyňa z trošku iného prostredia. Veronika Ciforvá Ostrihoňová porozpráva oveľa viac, než len o manželovi a zároveň Adelinom kolegovi Sajfovi. Tento trapas si však zapamätá asi každý!

Moderátorky sa rozprávali aj o vnímaní žien mužmi a práve vtedy si spomenula na incident, ktorý sa jej stal v historicky prvej SuperStar, kde robila hostessku vo VIP salóniku, píše pluska.sk.

Veronika Cifrová Ostrihoňová bola hosťom v Adelinej šou Trochu inak s Adelou.
Zdroj: RTVS

„Robila som hostesku na finále úplne prvej SuperStar a tam som sa stretla aj s Palim Haberom, ktorého som nechcela pustiť do VIP salónika, pretože nemal na ruke tú správnu pásku," priznala Veronika so smiechom: "Mne keď dajú inštrukciu, ja ako správna bifľoška... jednoducho cez to nejde vlak. No a on nemal tú zlatú pásku. A ja mu hovorím, prepáčte, ale nemáte zlatú pásku. Tá hlavná hosteska ma okamžite stiahla dozadu a povedala, že tu už nebudeš robiť!“ priznala so smiechom.

FOTOGRAFIE VERONIKY A ADELY NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video