×
#Ľudia

Monika Beňová nám EXKLUZÍVNE prezradila, aké darčeky dostala Leuška na 2. narodeniny!

12.11. 2022 19:33 Zrejme vás to prekvapí.

Už sú to dva roky, čo sa Monike Beňovej narodila dcérka Lea. Keď europoslankyňa v lete 2020 oznámila, že je tehotná, niekoľko dní sa v médiách nepísalo o ničom inom. Mnohí Slováci ju odsudzovali, no dlhoročná politička si z ich rečí nerobila ťažkú hlavu. Tvrdila, že dieťatko bolo vymodlené. Všetkých zaujímalo však jediné - kto je Monikin partner, keďže na verejnosti sa s nikým neukazovala. Napokon vyplávalo na povrch, že pár tvorí s Ľubomírom Klčom, ktorý je od nej mladší.

Monika Beňová (Smer-SD) patrí k političkám, ktoré sú so svojimi fanúšikmi neustále v kontakte cez sociálnej siete. Pravidelne informuje o svojej práci z Bruselu, no rada zásobuje svojich sledovateľov aj fotografiami zo svojho súkromného života.
Zdroj: facebook/Monika Beňová

Dnes sú to už dva roky, čo sa pár teší z Leušky, ktorá im každý deň robí nesmiernu radosť. Aj keď to Monika nemá občas ľahké, pretože musí popri materskej dovolenke stíhať aj prácu političky, nesťažuje sa. Práve naopak, netají sa tým, že prežíva najkrajšie životné obdobie. No a ak sa pýtate, ako oslávila rodinka druhé narodeniny svojho pokladu, tu je odpoveď. "Oslava bola malá ale o to milšia. Sme od nedele v Tatrách, takže s babičkami a priateľmi. Leočka ešte nerozumie oslavám, ale balóniky a spievanie ju veľmi potešili," prezradila Monika exkluzívne pre magazín EVA.

A aké narodeninové darčeky Lea dostala? Ak čakáte drahé a honosné veci budete prekvapení. "Dostala knižky, omaľovánky, pastelky a dve torty. Ale z tých nejedla," dodala politička. FOTKY Z OSLAVY, NA KTORÝCH VIDNO AJ KRÁSNE TORTY SI POZRITE TU.

Video