#Krása
Máme pre vás skvelý tip na vianočný darček
Foto: Yves Rocher

Premýšľate nad tým, čím potešiť blízkych na Vianoce? Máme pre vás voňavý tip

2.11. 2022 10:23 Aj vy už pomaly premýšľate nad tým, čo kúpiť svojim blízkym na Vianoce, aby mali radosť? My v EVE áno a preto sme sa vám rozhodli trošku pomôcť a ukázať vám niečo, čo sme vybrali.

Posledné roky nás naučili, že nie je dôležité kupovať si drahé darčeky. K radostným sviatkom stačí prítomnosť blízkych a drobnosť, ktorou ukážete, že ste na nich mysleli. No a keďže sú tu Vianoce za necelé dve mesiace, my sme našli niečo, čo nezruinuje rodinný rozpočet, no zároveň určite poteší každého člena rodiny.

ŠŤAVNATÁ BRUSNICA

Limitovaná edícia šťavnatá brusnica
Limitovaná edícia šťavnatá brusnica
Zdroj: Yves Rocher

Vďaka francúzskej značke Yves Rocher, ktorej kamenné predajne nájdete po celom Slovensku, ale takisto má k dispozícií aj online obchod, môžete zažiť prírodu na vlastnej koži. Pred Vianocami prichádza s dvomi limitovanými edíciami, pričom jedna z nich nesie názov Šťavnatá brusnica. Či už si vyberiete sprchový gél, mydlo na ruky alebo sviečku vedzte, že do tejto vône sa ihneď zamilujete.

Sprchový gél z limitovanej vianočnej edície Šťavnatá brusnica
Sprchový gél z limitovanej vianočnej edície Šťavnatá brusnica
Zdroj: Yves Rocher

Určite vás poteší aj to, že s koncentrovaným sprchovacím gélom v limitovanej vianočnej edícii potešíte aj prírodu. Jedno koncentrované balenie vystačí na 40 kúpeľov, teda rovnaké množstvo, ako 400 ml balenie bežného sprchovacieho gélu. Super, že?

Mandľové pohladenie

Limitovaná edícia Mandľové pohladenie
Limitovaná edícia Mandľové pohladenie
Zdroj: Yves Rocher

Ak vy alebo vaši blízki milujete vôňu mandlí, tak je pre vás vianočná edícia Mandľové pohladenie ako stvorená. Prežite kúzlo vianočného mesačného svitu a zahaľte sa do jemnej a upokojujúcej mliečnej vône mandlí. K dostaniu v špeciálnej vianočnej edícii, v ktorej nájdete svoje obľúbené produkty.

Sviečka z limitovanej edície Mandľové pohladenie
Sviečka z limitovanej edície Mandľové pohladenie
Zdroj: Yves Rocher

Adventný kalendár

Ak patríte medzi milovníčky adventných kalendárov, máme tu aj niečo pre vás. V okienkach nemusíte nutne nájsť len sladkosti, hoci tie iste patria k najlepším spomienkam na predvianočné obdobie z Vášho detstva. Zažite znovu detskú radosť a vyskúšajte kozmetickú verziu adventného kalendára na rok 2022, ktorá vykúzli úsmev na tvári aj dospelým. KÚPITE TU.

Video