Foto: instagram / @bagarovamonika
#Ľudia

Monika Bagárová prezradila, koľko kíl na nej zanechalo tehotenstvo: Neveríme!

Foto: instagram / @bagarovamonika
#Ľudia

Monika Bagárová prezradila, koľko kíl na nej zanechalo tehotenstvo: Neveríme!

13.10. 2020 11:46 Od momentu, kedy sa žena dozvie, že čaká bábätko, dôraz kladený na výzor prestáva dávať zmysel.

Realita prichádza až po pôrode, kedy kilá navyše vyzerajú všelijako, len nie dobre. Šťastie z bábätka strieda depka zo zmeny postavy, ktorú mnoho žien prirovnáva k hororu. Aj celebrity sú ľudia z mäsa a kostí. Česká speváčka Monika Bagárová (26) potešila fanúšikov úprimnosťou, keď priznala, s koľkými kilami zápasí ona. A nezabudla pridať fotku - uvidíte ju TU.

"Moja postava rozhodne nie je vo forme. Momentálne mám 6 kg hore," priznáva mamina malej Ruminky a dodáva, že mohlo byť aj horšie. "Každopádne na tom chcem popracovať. Urobila som prvý krok k tomu, aby moje telo začalo pomaly fungovať a dávať sa dokopy." Monika v rámci instagramového postu naznačila, že ide o návštevu fyzioterapeutky. O tom, kam chodí a čo pre seba presne robí, plánuje zverejniť v čase, kedy uvidí prvé výsledky.

Na záver dodáva, že aj napriek tomu, že materstvo je náročný beh na dlhé trate, zanedbávať svoje zdravie či zovňajšok nie je správna cesta. "Zacvičiť si môžete aj doma pri telke." Hovorí Monika a my súhlasíme! TU uvidíte fotku jej postavy.

Anketa Maminy, podarilo sa vám po pôrode dostať na vašu pôvodnú váhu?