×
#Ľudia

Meninový darček Cibulkovej za 20 000€! ODHALILA, čo pre ňu manžel pripravil!

13.8. 17:59 Len pred pár dňami oslavovala meniny a dnes sa pochválila darčekom, ktorý nestál zrovna najmenej.

Len nedávno oslávila naša najznámejšia tenisová legenda Dominika Cibulková svoje meniny. Vieme, že si potrpí na luxusnej móde a high fashion značkách, ktoré si nemôže dovoliť len tak hocikto. Veľa ľudí by povedalo, že práve ona je jednou z módnych ikon na Slovensku, ktorá udáva trend. A veru nemýlia sa.

Dominika Cibulková obľubuje luxusné značky
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeLYN24swV6/

O jej záľube v móde vie aj manžel Michal Navara, ktorý nezaháľal a na meniny svojej ženy prichystal nemalé prekvapenie. Do Dominikinho nového športiaku jej vložil neprehliadnuteľný darček, ktorý by vyčaril úsmev na tvári nejednej žene. Ikonická oranžová taška značky Hermès v sebe dlho skrývala vec, ktorú Dominika nechcela odhaliť.

Až dodnes! Na svojom instagramovom profile dala svojim fanúšikom možnosť spýtať sa na čokoľvek. Veľmi často jej chodili otázky práve na meninový darček od jej muža, a preto sa rozhodla obsah krabice zverejniť. "Bola v nej táto nádhera. B30 Lime color - zbierka sa opäť pomaličky rozrastá," napísala k fotografii luxusnej kabelky. My sme si však posvietili na sumu tohto daru a musíme povedať, že to lacná záležitosť rozhodne nebola! FOTO KABELKY ZA VIAC AKO 20- TISÍC NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video