Alena Pallová
Foto: instagram / @alenapallova
#Ľudia

LUXUS? Ale kdeže! Pozrite sa, ako relaxuje Pallová: Odkopla lodičky a... (FOTO)

Alena Pallová
Foto: instagram / @alenapallova
#Ľudia

LUXUS? Ale kdeže! Pozrite sa, ako relaxuje Pallová: Odkopla lodičky a... (FOTO)

29.6. 22:03 Balkón v mestskej džungli je super vec. Ak patríte medzi šťastlivcov, ktorí ho majú, postarajte sa, aby ste tam mali všetko, čo ženská duša a telo potrebujú. Súkromie, pohodlie, kvietky a pokóóój ako Pallová.

Nehostinné, šedivé a pochmúrne dni sú našťastie fuč. Z toho vyplýva, že je vašou povinnosťou obklopiť sa voňavými kvietkami, veselými farbami a prostredím, ktoré dokáže posilniť a „nakopnúť“ vyšťavený organizmus. 

Mnoho vystresovaných ľudí nedokáže vypnúť ani cez víkendy. Keď zvládnu všetky návštevy, oslavy, popritom nakúpia, navaria, operú, upracú a vyžehlia, padnú večer pred telku a hlasno nariekajú, že by potrebovali ešte jeden víkend na to, aby si oddýchli a načerpali sily. Ak ste rovnako „postihnutá“ aj vy, skúste to čo najskôr zmeniť a naplánujte si zaslúžený odpočinok každý deň! Hodinka po práci je len vaša, preto vylezte na balkón, odkopnite lodičky, nalejte deci vína, naložte si bublaninu a neriešte. Nepotrebujete k tomu masážne kreslo ani hojdaciu sieť. Celebritnej lekárke Pallovej stačia k pohodliu dve úplne jednoduché stoličky a aha, ako jej je dobre! FOTO.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra