Tá postava, outfit a TIE vlasy! Nebudete veriť, ako Julii Roberts svedčí ZELENÁ

28.6. 20:14 Úspešné a sebavedomé ženy sa už dávno netlačia v úzkych šatách. Inšpirované pánskym šatníkom začali nosiť nohavicové kostýmy v žiarivých farbách. Vysoký pás a „oversize“ sako sú hity, na ktoré prisahá aj Julia Roberts. Inšpirujte sa.

Je dokázané, že farby dokážu ovplyvňovať psychiku aj celkový zdravotný stav. Ak sa aj vám odrazu zapáčila farba, ktorou ste roky pohŕdali, podľa vedcov to signalizuje dôležité zmeny vo vašom živote. 

Zelená je doslova terapeutická. Predstavuje nenahraditeľný zdroj energie potrebnej pri obnove nervovej sústavy a srdca. Pôsobí mimoriadne upokojujúco a pozitívne, čo oceníte v spálni, aj v čakárni u zubára.

Julia Roberts zelenú miluje, pristane jej typu a je mimoriadne trendová. Ak nič vo farbách trávy nemáte, je najvyšší čas si dva-tri kúsky vyhliadnuť (na opálenom tele vyzerajú neskutočne dobre). Najlepšie urobíte, ak okopírujete tento outfit. Topánky a kabelky držte v čistých líniách. Šperky nepotrebujete. Ak bez nich neviete žiť, siahnite po výraznom prsteni alebo náramku. GALÉRIA

zdroj: @catwalkhautecouture
@juliaroberts throwing @benjaminrosser into the pool.
Idea by @alexilubomirski

Video

Diskusia
#evahriesnedobra