Lucia Mokráňová
Foto: Instagram L. M.
#Ľudia

Lucia Mokráňová maká ako o život! Dobre si prezrite jej FIT PLÁN: Takto sa rodí telo snov!

Lucia Mokráňová
Foto: Instagram L. M.
#Ľudia

Lucia Mokráňová maká ako o život! Dobre si prezrite jej FIT PLÁN: Takto sa rodí telo snov!

7.11. 12:00 Trénerka Lucia Mokráňová je majiteľkou tela, o ktorom sníva mnoho žien. Koľko z vás by však zvládlo jej prísny režim ?

5.30 – Pravidelne vstávam skoro ráno. Buď mi zazvoní budík, alebo ma zobudí môj buldoček, s ktorým chodím takto skoro behávať. Po hodine sa rýchlo pripravím, oblečiem do športového a vyrazím na tréning.

7.00 – Ráno mám buď svoj tréning, alebo vediem kruhový tréning so svojimi klientkami. Milujem cvičenie vonku a tú rannú atmosféru. Mnoho ľudí ráno cvičí v parkoch alebo si chodí zabehať, všetci sú vtedy príjemní.

9.00 – Čas, keď otváram počítač a púšťam sa do administratívy spojenej s mojím e-shopom, obchodom s oblečením a plánujem ďalšie nové veci, do ktorých by som sa chcela pustiť. Popri tom všetkom si vychutnávam obľúbenú kávu s medom.

12.00 – Čas na obed milujem. Vypnem si telefón aj počítač a pomaly si vychutnávam jedlo. Najradšej mám polievky, šaláty alebo klasiku v podobe mäsa s rôznymi prílohami.

14.00 – Poobede mávam zväčša fotenia alebo natáčania rôznych videí. Či už na moje sociálne siete, alebo v rámci spoluprác so značkami, ktorých som tvárou. Vtedy sa zo strapatej Lucie stane tá Lucia, ktorú všetci poznajú. Táto premena ma celkom baví. Ráno sa takmer nemaľujem a poobede sa premením na ženu s dokonalým mejkapom a veľkými sexi vlasmi.

15.00 – Môj snack time. Jedlo nosím vždy so sebou, aj keď je to len jablko, ktoré si hodím do tašky. Hladovanie ku krásnemu telu nevedie, preto majte pri sebe vždy niečo zdravé. O pitnom režime už ani nehovorím.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra