Pomoc speváčky Beyoncé smeruje ľuďom bez domova.
Foto: Profimedia.sk
#Ľudia

Neuveríte, koľko kíl Beyoncé v tehotenstve pribrala! Speváčka prezradila, vďaka čomu schudla

Pomoc speváčky Beyoncé smeruje ľuďom bez domova.
Foto: Profimedia.sk
#Ľudia

Neuveríte, koľko kíl Beyoncé v tehotenstve pribrala! Speváčka prezradila, vďaka čomu schudla

1.11. 11:44 Hviezda medzi trénermi, Marco Borges, zostavil pre Beyoncé tréningový plán, vďaka ktorému ma telo bohyne, a to aj napriek tomu, že porodila dvojičky!

Beyoncé o svojej postave krátko po pôrode hovorí: "Vidím, že moje telo sa vracia do pôvodného stavu oveľa rýchlejšie ako v období, keď som necvičila." Speváčka sa o svojom tele ani v popôrodných časoch, kedy mala navyše 20 kíl, nevyjadrila negatívne. Práve naopak. "Nosím sporé oblečenie, pretože som na seba hrdá. Boh mi dal toto telo a je správne ho oslavovať," motivuje speváčka.

Tréning Beyoncé je inšpirovaný hudbou, ktorá ju počas makačky poháňa vpred. Cvičí pravidelne vo fitku aj doma. Všetko, čo v prípade domáceho tréningu potrebuje, sú malé činky, naťahovacie pásy a fitlopta.

Speváčka otvorene priznáva, že v začiatkoch jej chýbala motivácia. To, čo jej vo fitness snažení pomáha vytrvať, donedávna tajila. "Na bežiacom páse mám pred sebou vždy položenú cenu Grammy. Potom si predstavím, ako ďalšiu cenu preberám tučná a motivácia je na svete," zdôverila sa speváčka. Na páse tak bežím odhodlane 30 až 45 minút práve vďaka cene Grammy," dodáva s úsmevom.

Kardio tréning kombinuje s tancom, ktorý formuje jej ženské krivky. Mimochodom, tušili ste, že príprava na natáčanie klipu v prípade Beyoncé znamená aj 9 hodín tanca denne? A  to v podpätkoch!

Beyoncé meria necelých 170 cm a jej ideálna váha predstavuje 58 kg. Počas tehotenstva pribrala až na 84 kg, no po pôrode kilá rýchlo zhodila.

Beyoncé skombinovala športový top s elegantnými kúskami odevu a vyrazila do ulíc.
Zdroj: Getty Images

Jej diéta je založená na kvantách zeleniny - predovšetkým špenáte. Striktne sa vyhýba fastfoodom, k čomu vedie aj svoje deti. Tréner Marco Borges predpisuje Beyoncé jedno vegánske jedlo denne, čo prirodzene vedie k väčším porciám zeleniny.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra