Rúško
Foto: Pixabay
#Ľudia

Lekárka neudržala slzy: Miliónová pomoc od instagramovej celebrity!

Rúško
Foto: Pixabay
#Ľudia

Lekárka neudržala slzy: Miliónová pomoc od instagramovej celebrity!

26.3. 12:07 Problémy s nedostatkom zdravotníckych pomôcok pri boji s koronavírusom majú aj nemocnice v Los Angeles. Mladá miliardárka Kylie Jenner ich podporila sumou milión dolárov, za ktorú si nemocnice nakúpili potrebné vybavenie.

O štedrej finančnej pomoci neinformovala Kylie Jenner, ale samotná lekárka Dr. Thais Aliabadi. Na svojom Instagrame napísala status, v ktorom priznala, že sa jej tlačia slzy šťastia do očí, nakoľko si dlho priala, aby nemocnica mala pre svojich statočných pracovníkov dostatok ochranných pomôcok a mohli si tak bezpečne vykonávať svoju prácu. "Tento veľkorysý dar pomôže ušetriť veľa cenných životov," napísala v závere. K statusu pripojila aj fotku Kylie Jennner čím prezradila identitu štedrého darcu.

View this post on Instagram

I am speechless, my eyes are filled with tears of joy and my heart is overwhelmed with gratitude. I made a wish to the Universe to gather protective masks for our brave healthcare workers and today my dream came true. One of my patients, a beautiful Living Angel just donated $1,000,000 to help us buy hundreds of thousands of masks, face shields, and other protective gear which we will have delivered directly to our first responders, as too many masks at hospitals are disappearing before making their way onto the faces of our front line heroes. I have never felt more blessed to be a doctor, as helping our brave ER and ICU workers feels just as gratifying as helping my own patients. From the bottom of our hearts, THANK YOU @kyliejenner ❤️. You are my hero. This generous donation will help save many precious lives. Our world is a better place with you in it. I love you so much. Thank you X a million....

A post shared by Dr. Thaïs Aliabadi (@drthaisaliabadi) on

Kylie Jenner pod jej statusom pripojila komentár, v ktorom jej poďakovala za prácu, ktorú vykonáva a najmä lásku, s ktorou k povolaniu lekárky pristupuje. V tomto komplikovanom období Kylie často pripomína svojim miliónom fanúšikom aké dôležité je zostať doma a dodržiavať všetky preventívne opatrenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

movie suggestions? 🖤

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie 🤍 (@kyliejenner),

Video

Diskusia
#evahriesnedobra